Povezane vesti
Medicinski tehničar navodno eutanazirao 20 pacijenata bez saglasnosti Išetao slobodan
Dnevnik 12.04.2024
Holandsko državno tužilaštvo odustalo je od postupka protiv bivšeg medicinskog tehničara u bolnici Vilhelmina u Asenu, koji je bio osumnjičen da je ubio 20-ak pacijenata tokom pandemije korona virusa. Opsežna krivična istraga nije pružila dovoljno dokaza… »
Tužioci odustali od postupka protiv Teodora V: Medicinskog tehničara sumnjičili za smrt 20 pacijenata u koroni
Telegraf 12.04.2024
Tužioci odustali od postupka protiv osumnjičenog za smrt 20 pacijenata. Holandsko državno tužilaštvo odustalo je od postupka protiv bivšeg medicinskog tehničara u bolnici Vilhelmina u Asenu, koji je bio osumnjičen da je ubio 20-ak pacijenata tokom… »
Vesti dana »

(Video) Vika, dreka i plač! Putnici oči u oči sa napadačem Pojavio se novi snimak drame na letu za Glazgov: Evo kako je Srbin sprečio tragediju
Blic pre 1 satjoš 1 povezana