Povezane vesti
KONAČNO: Bolnica u Majdanpeku dobila uređaj za sterilisanje hirurških instrumenata i opreme
Ist media 12.04.2024
Piše: G.T.V./Kolektiv Dodirom tač-skrin ekrana savremenog sterilizatora, šef kabineta generalnog direktora Srbija Ziđin Koper Čen Faping pustio je danas u rad uređaj najmodernije generacije, koji je majdanpečka bolnica dobila zahvaljujući… »
Bolnica u Majdanpeku dobila uređaj za sterilisanje hirurških instrumenata i opreme
Kolektiv 12.04.2024
Dragoceni autoklav poklon Srbija Ziđin Koper. Novi sterilizator je u Majdanpek stigao u pravi čas jer je stari uređaj često bio u kvaru, pa su zbog toga trpeli i pacijenti i bolnica. – Dr Marko Radulović: Zahvalni smo Srbija Ziđin Koper što je sa… »
Vesti dana »

Sumnje na upotrebu zvučnog topa tokom 15-minutne tišine: MUP demantuje, NVO pozivaju građane da se jave za pravnu podršku
Insajder pre 5 satijoš 10 povezanih

Do kritičnog stanja može doći i posle 24 sata: Ovo su najnovije informacije o mladiću povređenom na Trgu Nikole Pašića
Blic pre 9 satijoš 2 povezane

Napadi SAD širom Jemena, više od 30 stradalih; Huti obećavaju odgovor
RTS pre 24 minutajoš 4 povezane