Povezane vesti

Obezbeđenje opkolilo bebicu Evo šta je polomio Teodori Delić, nasrnuo na nju i potpuno izgubio kontrolu!

Obezbeđenje opkolilo bebicu Evo šta je polomio Teodori Delić, nasrnuo na nju i potpuno izgubio kontrolu!

Alo 12.04.2024
Nasrnuo na partnerku i napravio haos! Nenad Macanović Bebica nasrnuo je danas na svoju devojku Teodoru Delić, a obezbeđenje je odmah reagovalo i razdvojilo ih. - Koga lažeš ti pet meseci? Ti si mene lagala, koga si htela da zoveš? Je l' te nije… »
Bebica polomio naočare Teodori, pa skočio na nju: Izvređao je najstrašnije, obezbeđenje ga jedva obuzdalo

Bebica polomio naočare Teodori, pa skočio na nju: Izvređao je najstrašnije, obezbeđenje ga jedva obuzdalo

Telegraf 12.04.2024
"Je l' te nije sramota da lažeš?!", ponavljao je Bebica. Nenad Macanović Bebica nasrnuo je na svoju devojku Teodoru Delić, a obezbeđenje je odmah reagovalo i razdvojilo ih. - Koga lažeš ti pet meseci?! Ti si mene lagala, koga si htela da zoveš… »
Obezbeđenje munjevito utrčalo u belu kuću! Bebica pobesneo na Teodoru pa krenuo fizički na nju, lomio joj stvari, a onda...

Obezbeđenje munjevito utrčalo u belu kuću! Bebica pobesneo na Teodoru pa krenuo fizički na nju, lomio joj stvari, a onda...

Kurir 12.04.2024
Nenad Macanović Bebica odmah po odlasku na kratke reklame, krenuo je u pohod na Teodoru Delić, te je tom prilikom čekao odgovore. Koga lažeš ti pet meseci?! Ti si mene lagala, koga si htela da zoveš?! Je l' te nije sramota da lažeš?! - rekao je… »

Vesti dana »