Povezane vesti

"U meni i dalje tinja iskra" Deda Danke (2) zbog jedne stvari ne gubi nadu da je živa, otkrio kad će se porodica zvanično…

"U meni i dalje tinja iskra" Deda Danke (2) zbog jedne stvari ne gubi nadu da je živa, otkrio kad će se porodica zvanično…

Kurir 12.04.2024
Milan, deda ubijene Danke Ilic (2) i otac Miloša Ilića otvorio je dušu u Boru i potvrdio da će se porodica zvanično oglasiti onda kada se istraga privede kraju. On je, očima punim suza, otkrio da u njemu i dalje tinja neka iskra da je Danka živa… »
"U meni i dalje tinja iskra da je živa"! Dankin deda ne gubi nadu zbog jedne stvari, otkrio kad će se oglasiti porodica

"U meni i dalje tinja iskra da je živa"! Dankin deda ne gubi nadu zbog jedne stvari, otkrio kad će se oglasiti porodica

Mondo 12.04.2024
Oglasio se deda ubijene devojčice Danke. Oglasio se deda ubijene devojčice Danke. Milan, deda ubijene Danke Ilić (2) i otac Miloša Ilića otvorio je dušu u Boru i potvrdio da će se porodica zvanično oglasiti onda kada se istraga privede kraju. On… »
Deda malene Danke otvorio dušu reporterima Telegrafa! Oči mu pune suza: "u meni i dalje tinja neka iskra..."

Deda malene Danke otvorio dušu reporterima Telegrafa! Oči mu pune suza: "u meni i dalje tinja neka iskra..."

Telegraf 12.04.2024
Dankin deda dodaje i da su u kontaktu sa policijom te da dobijaju sve informacije koje su važne za istragu. Milan, deda ubijene Danke Ilic (2) i otac Miloša Ilića otvorio je dušu reporterima Telegrafa u Boru i potvrdio da ce se porodica zvanično… »

Vesti dana »