Povezane vesti

Reakcija Brnabić na sramni intervju Aide Ćorović: Vučić je i sam žrtva genocida nad srpskim narodom!

Reakcija Brnabić na sramni intervju Aide Ćorović: Vučić je i sam žrtva genocida nad srpskim narodom!

Kurir 13.04.2024
Ana Brnabić, potpredsednica Glavnog odbora Srpske napredne stranke i predsednica Narodne skupštine, reagovala je na intervju Aide Ćorović i objasnila zašto se sada, 29 godina kasnije, potura sramna rezolucija o genocidu u Srebrenici. Saopštenje Ane… »
Ana Brnabić: Vučić je i sam žrtva genocida nad srpskim narodom

Ana Brnabić: Vučić je i sam žrtva genocida nad srpskim narodom

Politika 13.04.2024
Reagovanje na intervju Aide Ćorović. Ako se bilo ko pitao zašto se sada, 29 godina kasnije, suprotno Povelji UN, na silu, po svaku cenu (pa i toga da će ovakav presedan svakako polako, ali sigurno, dovesti do dodatnog slabljenja, obesmišljavanja i… »
Linta: Cilj Rezolucije o Srebrenici je da se satanizuju Srbija i srpski narod

Linta: Cilj Rezolucije o Srebrenici je da se satanizuju Srbija i srpski narod

RTV 13.04.2024
BEOGRAD - Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta podržava odlučnost predsednika Vučića i Vlade Srbije da se bore do poslednjeg trenutka protiv usvajanja Rezolucije o genocidu u Srebrenici u Ujedinjenim nacijama svim političkim sredstvima… »
Bitka za naš narod

Bitka za naš narod

Vesti online 13.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je izjavio da je razgovarao sa predsedavajućim Generalne skupštine UN i da će u ponedeljak poslati specijalnog izaslanika sa pismom u kojem će tražiti da dobro razmisle o kršenju svih procedura, povodom… »
Ana Brnabić napisala dug odgovor Aidi Ćorović na intervju objavljen u Danasu

Ana Brnabić napisala dug odgovor Aidi Ćorović na intervju objavljen u Danasu

Danas 13.04.2024
Ana Brnabić, predsednica Narodne skupštine, u svojstvu potpredsednika Glavnog odbora SNS, uputila je opširan i dugi odgovor građanskoj aktivistkinji Aidi Ćorović na njen intervju u Danasu. Intervju Aide Ćorović možete pročitati ovde. Odgovor Ane… »
Brnabić: Vučić je i sam žrtva genocida nad srpskim narodom

Brnabić: Vučić je i sam žrtva genocida nad srpskim narodom

B92 13.04.2024
Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije Ana Brnabić reagovala je na intervju Aide Ćorović i objasnila zašto se sada, 29 godina kasnije, potura sramna rezolucija o genocidu u Srebrenici. Saopštenje Ane Brnabić prenosimo u celosti: "Ako se… »
Ana Brnabić: Vučić je i sam žrtva genocida nad srpskim narodom

Ana Brnabić: Vučić je i sam žrtva genocida nad srpskim narodom

Telegraf 13.04.2024
Ako se bilo ko pitao zašto se sada, 29 godina kasnije, suprotno Povelji UN, na silu, po svaku cenu (pa i toga da će ovakav presedan svakako polako, ali sigurno, dovesti do dodatnog slabljenja, obesmišljavanja i urušavanja Ujedinjenih nacija), na… »
24Sedam: Aida Ćorović udarila na zastavu Srbije

24Sedam: Aida Ćorović udarila na zastavu Srbije

Dnevnik 13.04.2024
Aktivistkinja Aida Ćorović, koja se predstavlja kao borac za ljudska prava, po ko zna koji put je prešla granicu, promovišući ideje koje nanose štetu Srbiji i celom srpskom narodu, piše 24sedam. - Onaj ko tog dana stavi srpsku zastavu, apsolutno… »
Burne reakcije zbog najavljene rezolucije o genocidu u Srebrenici: Vučić najavljuje plan za dan posle (VIDEO)

Burne reakcije zbog najavljene rezolucije o genocidu u Srebrenici: Vučić najavljuje plan za dan posle (VIDEO)

Insajder 13.04.2024
Srbija i Republika Srpska nastoje da spreče da u Ujedinjenim nacijama bude izglasana Rezolucija o Srebrenici. Vlast u Srbiji i pored činjenice da tekst dokumenta nije poznat tvrdi da se njome čitav srpski narod proglašava za genocidan i najavljuje, da… »
„Manipulacija Vučića ili tenzije koje dižu Bošnjaci“: Sagovornici Danasa različito o pozivu predsednika Srbije da svi…

„Manipulacija Vučića ili tenzije koje dižu Bošnjaci“: Sagovornici Danasa različito o pozivu predsednika Srbije da svi…

Danas 12.04.2024
Aleksandar Vučić, predsednik Srbije, sastao se sinoć sa predsednikom bh entiteta Republika Srpska Miloradom Dodikom, u vezi sa najavljenom rezolucijom o Srebrenici koja bi trebalo da se nađe početkom maja u Genralnoj skupštini Ujedinjenih nacija… »
Aida Ćorović za Danas: “Vučić je jedan od strašnih pojedinaca koji je činio zlo ljudima drugih nacija, a sada to radi…

Aida Ćorović za Danas: “Vučić je jedan od strašnih pojedinaca koji je činio zlo ljudima drugih nacija, a sada to radi…

Danas 12.04.2024
Onaj ko tog dana stavi srpsku zastavu, apsolutno priznaje da je za genocid i da je genocidan, i tu nema spora, kaže za Danas Aida Ćorović, aktivistkinja za ljudska prava, komentarišući poziv predsednika Srbije Aleksandra Vučića, da, ukoliko… »

Vesti dana »