Povezane vesti
Bivši ambasador SAD u Boliviji osuđen na 15 godina zatvora zbog špijunaže za Kubu
Euronews 13.04.2024
Bivši američki ambasador u Boliviji Viktor Manuel Roča osuđen je pred federalnim sudom u Majamiju u američkoj državi Floridi na 15 godina zatvora zbog toga što je špijunirao za Kubu. Roča (73) se pred sudom u petak izjasnio da je kriv, a tužioci tvrde da… »
Bivši američki ambasador osuđen na 15 godina zatvora zbog špijuniranja u korist Kube
N1 Info 13.04.2024
Bivši američki ambasador osuđen je u Majamiju na 15 godina zatvora zbog višedecenijskog špijuniranja u korist Kube. Sedamdesttrogošnji Viktor Manuel Roka, uhapšen početkom decembra, optužen je da je bio špijun za komunističku vladu u Havani dok je gradio… »
Bivši američki ambasador osuđen na 15 godina zatvora zbog špijuniranja u korist Kube
Danas 13.04.2024
Bivši američki ambasador osuđen je u petak u Majamiju na 15 godina zatvora zbog višedecenijskog špijuniranja u korist Kube, istorijskog neprijatelja Vašingtona. Sedamdesttrogošnji Viktor Manuel Roka (Victor Rocha) uhapšen početkom decembra, optužen je da… »
Vesti dana »
"Pokazali su moć, možda je rezultat malo previsok": Tanjga objasnio zašto je Vojvodina izgubila od Ajaksa
Mondo pre 19 minutajoš 81 povezana
Univerzitet u Beogradu: U Rektoratu vanredni inspekcijski nadzor Ministarstva prosvete
Nedeljnik pre 2 satajoš 16 povezanih
Diplomatski susreti, novi paket sankcija EU i eskalacija sukoba
Naslovi.ai pre 1 satjoš 56 povezanih
Vanja Dragojević, kapiten Partizana, novi igrač Glazgov Rendžersa
BBC News pre 59 minutajoš 24 povezane




