Povezane vesti

Žabaljčanka, udata za milijardera, živi savršen život Evo šta nekadašnja misica Jelena Bin Drai radi i kog slavnog…

Žabaljčanka, udata za milijardera, živi savršen život Evo šta nekadašnja misica Jelena Bin Drai radi i kog slavnog…

Dnevnik 13.04.2024
Bivša srpska manekenka Jelena bin Drai, danas poznata kao najbogatija Srpkinja, nekada nije imala glamurozan život. Poreklom iz Žablja, Jelena se proslavila 1998. godine kada je postala Mis Jugoslavije, Mis fotogeničnosti i Mis interneta. Pposle… »
"Muž mi je Sultan i ima još 147 žena" Jelena bin Drai otkrila nepoznate detalje braka, a magija broja 4 u porodici je…

"Muž mi je Sultan i ima još 147 žena" Jelena bin Drai otkrila nepoznate detalje braka, a magija broja 4 u porodici je…

Kurir 13.04.2024
Bivša srpska manekenka Jelena bin Drai, danas poznata kao najbogatija Srpkinja, udata je za bogatog arapskog biznismena, a jednom prilikom je otkrila kako njihov brak zapravo izgleda. Zbog same udaje za šeika, ona se stalno suočava sa negativnim… »
Živela u selu pored Novog Sada, a danas pliva u milionima: "Moj muž je sultan i ima još 147 žena"

Živela u selu pored Novog Sada, a danas pliva u milionima: "Moj muž je sultan i ima još 147 žena"

Blic 13.04.2024
Bivša srpska manekenka Jelena bin Drai, danas poznata kao najbogatija Srpkinja, nekada nije imala glamurozan život. Jelena je živela je u selu Žabalj, kod Novog Sada, a proslavila se 1998. godine kada je postala Mis Jugoslavije, Mis fotogeničnosti i… »
"Muž mi je sultan veličanstveni i živim u haremu": Jelena Bin Drai otkrila da li i dalje slavi Uskrs u Emiratima

"Muž mi je sultan veličanstveni i živim u haremu": Jelena Bin Drai otkrila da li i dalje slavi Uskrs u Emiratima

Mondo 13.04.2024
Bivša srpska manekenka Jelena bin Drai, danas poznata kao najbogatija Srpkinja, udata je za bogatog arapskog biznismena, a jednom prilikom je otkrila kako njihov brak zapravo izgleda. Bivša srpska manekenka Jelena bin Drai, danas poznata kao najbogatija… »

Vesti dana »