Povezane vesti

Tonija će ovo boleti: Slike Dragane i zgodnog muškarca u dvorcu govore da je on prošlost

Tonija će ovo boleti: Slike Dragane i zgodnog muškarca u dvorcu govore da je on prošlost

Svet & Skandal 13.04.2024
Novi spot Dragane Mirković oduševljava Pevačica Dragana Mirković u žiži je interesovanja javnosti zbog razvoda od dugogodišnjeg supruga Tonija Bijelića. Od kada je izdala zvanično saopštenje da je nakon više od dve decenije došlo do kraha… »
"Da sam se zaljubila kaže sjaj u mojim očima": U jeku razvoda, Dragana Mirković povukla neočekivani potez!

"Da sam se zaljubila kaže sjaj u mojim očima": U jeku razvoda, Dragana Mirković povukla neočekivani potez!

Mondo 13.04.2024
Pevačica Dragana Mirković je prošlog meseca obelodanila da se razvodi od biznismena Tonija Bijelića, i time šokirala javnost. Pevačica Dragana Mirković je prošlog meseca obelodanila da se razvodi od biznismena Tonija Bijelića, i time šokirala… »
"Da sam se zaljubila kaže sjaj u mojim očima": Dragana Mirković u jeku razvoda od muža povukla veliki potez iz dvorca u…

"Da sam se zaljubila kaže sjaj u mojim očima": Dragana Mirković u jeku razvoda od muža povukla veliki potez iz dvorca u…

Blic 13.04.2024
Pevačica Dragana Mirković je prošlog meseca obelodanila da se razvodi od biznismena Tonija Bijelića, i od tada iz njenog doma dopiru ne tako lepe vesti. Ipak, čini se da je tome kraj, budući da je Dragana predstavila spot za novu pesmu "Kad srce… »

Vesti dana »