Povezane vesti

"Osetila sam toplinu s leđa i videla sveca": Jovana Jeremić govorila o veri, pa objasnila kakve "moći" poseduje!

"Osetila sam toplinu s leđa i videla sveca": Jovana Jeremić govorila o veri, pa objasnila kakve "moći" poseduje!

Mondo 13.04.2024
Voditeljka Jovana Jeremić u više navrata je isticala da je na svom putu do cilja imala razna saplitanja, ali da nije poklekla, zbog čega je i uspela. Voditeljka Jovana Jeremić u više navrata je isticala da je na svom putu do cilja imala razna… »
Šok izjava Jovane Jeremić: Čovek koji mi se smejao se ukočio i nije mogao da ustane dok mu nisam upalila sveću!

Šok izjava Jovane Jeremić: Čovek koji mi se smejao se ukočio i nije mogao da ustane dok mu nisam upalila sveću!

Kurir 13.04.2024
Voditeljka Jovana Jeremić u više navrata je isticala da je na svom putu do cilja imala razna saplitanja, ali da nije poklekla, zbog čega je i uspela. Ona je zbog njene popularnosti u pomenutom programu sebe prozvala "kraljicom šera" a sada je otkrila… »
"Čovek koji mi se smejao se ukočio i nije mogao da ustane dok mu nisam upalila sveću!" Jovana Jeremić šokirala

"Čovek koji mi se smejao se ukočio i nije mogao da ustane dok mu nisam upalila sveću!" Jovana Jeremić šokirala

Telegraf 13.04.2024
"Sanjala sam tada Sv. Vasilija Ostroškog. Pojavio se pop. Plakala sam, bila sam u beloj spavaćici, a dole je bila voda, kao da idem po vodi... Sveštenik mi je rekao: "Zašto se sekiraš? Sv. Vasilije ti čuva leđa". U tom momentu sam osetila toplinu s… »

Vesti dana »