Povezane vesti

"Ako je nije sramota, nek kaže s Kim me je varala": Darka Filipovića žena prevarila posle 12 godina braka, usledio šok…

"Ako je nije sramota, nek kaže s Kim me je varala": Darka Filipovića žena prevarila posle 12 godina braka, usledio šok…

Kurir 13.04.2024
Našu estradnu scenu su u poslednje vreme uzdrmala dva razvoda, a i u prošlosti su burna okončanja braka bila glavna tema madija i javne scene. Razvod Darka Filipovića posle 12 godina braka iznenadila je javnost, a njegova izjava da ga je supruga… »
Propast brakova zvezda granda! Pevačica našla 11 godina mlađeg, ona šutnula muža čim je smršala, a njega žena varala s…

Propast brakova zvezda granda! Pevačica našla 11 godina mlađeg, ona šutnula muža čim je smršala, a njega žena varala s…

Kurir 13.04.2024
Mnoge ljubavne priče započete su u takmičenju "Zvezde grandu", ili tokom trajanja muzičkog šou programa. Takmičari su ostvarili veliku popularnost dok su učestvovali u "Zvezdama granda". U tom periodu su mnogi pronašli svoje mirne luke, te su… »
"Ako je nije sramota, nek vam kaže sa kim me je varala": Darka Filipovića je žena prevarila nakon 12 godina braka, usledio…

"Ako je nije sramota, nek vam kaže sa kim me je varala": Darka Filipovića je žena prevarila nakon 12 godina braka, usledio…

Blic 13.04.2024
Kao lavina krenule su da se nižu vesti o razvodima parova koji su nekada važili za najskladnije na estradi. Skoro svakodnevno isplivavaju novi detalji o njihovim odnosima, a posredi su prevare i laži. U emisiji " Naj od naj", koja se emituje od 13.30h… »

Vesti dana »