Povezane vesti

Jovana Joksimović pitala sina da li mu je lepša ona ili poznata glumica: Njegov odgovor je hit!

Jovana Joksimović pitala sina da li mu je lepša ona ili poznata glumica: Njegov odgovor je hit!

Vesti online 13.04.2024
Jovana i Željko Joksimović su u braku dobili troje dece – sina Kostu i ćerke Anu i Srnu. Voditeljka retko iznosi detalje iz privatnog života, ali je sada ispričala jednu anegdotu koju je imala sa sinom, a u sve je upletena i Anđelina Džoli. –… »
"Pa mama, ona je mnogo lepša od tebe!" Jovana ispričala kako joj je sin "slomio srce"

"Pa mama, ona je mnogo lepša od tebe!" Jovana ispričala kako joj je sin "slomio srce"

Mondo 13.04.2024
Voditeljka ima troje dece, a Kosta je najstarije dete i nedavno je napunio deset godina. Voditeljka ima troje dece, a Kosta je najstarije dete i nedavno je napunio deset godina. Jovana Joksimović ispričala je kako joj je sin Kosta "slomio srce", pošto… »
Kako je Jovani Joksimović sin slomio srce: Pitala sam ga da li mu je ona lepša od mene, rekao je "mnogo..."

Kako je Jovani Joksimović sin slomio srce: Pitala sam ga da li mu je ona lepša od mene, rekao je "mnogo..."

Telegraf 13.04.2024
Voditeljka ima troje dece, a Kosta je najstarije dete i nedavno je napunio 10 godina. Jovana Joksimović ispričala je kako joj je sin Kosta "slomio srce", pošto se potpuno oduševio jednom slavnom glumicom, rekavši da mu je lepša i od mame. - Moram da… »

Vesti dana »