Povezane vesti

Tramp prelomio: "Podržaćemo Ukrajinu pod ovim uslovom"

Tramp prelomio: "Podržaćemo Ukrajinu pod ovim uslovom"

B92 13.04.2024
Bivši američki predsednik Donald Tramp izjavio je danas da će republikanci podržati pomoć Ukrajini u američkom Kongresu, ali samo "u obliku zajma". "Što se tiče zakona o pomoći Ukrajini, mi ga trenutno razmatramo. Razmišljamo da to uradimo u… »
Tramp: Republikanci će podržati pomoć Ukrajini samo u obliku zajma

Tramp: Republikanci će podržati pomoć Ukrajini samo u obliku zajma

Politika 13.04.2024
Bivši američki predsednik Donald Tramp izjavio je danas da će republikanci podržati pomoć Ukrajini u američkom Kongresu, ali samo „u obliku zajma“. „Što se tiče zakona o pomoći Ukrajini, mi ga trenutno razmatramo. Razmišljamo da to uradimo… »
Tramp: Nema više poklona, samo zajam!

Tramp: Nema više poklona, samo zajam!

Vesti online 13.04.2024
Bivši američki predsednik Donald Tramp izjavio je danas da će republikanci podržati pomoć Ukrajini u američkom Kongresu, ali samo “u obliku zajma”. – Što se tiče zakona o pomoći Ukrajini, mi ga trenutno razmatramo. Razmišljamo da to… »
Tramp: Republikanci će podržati pomoć Ukrajini samo u obliku zajma

Tramp: Republikanci će podržati pomoć Ukrajini samo u obliku zajma

Blic 13.04.2024
Bivši američki predsednik Donald Tramp izjavio je danas da će republikanci podržati pomoć Ukrajini u američkom Kongresu, ali samo u obliku zajma. Što se tiče zakona o pomoći Ukrajini, mi ga trenutno razmatramo. Razmišljamo da to uradimo u vidu… »
Tramp: Republikanci će podržati pomoć Ukrajini samo u obliku zajma

Tramp: Republikanci će podržati pomoć Ukrajini samo u obliku zajma

Euronews 13.04.2024
Bivši američki predsednik Donald Tramp izjavio je danas da će republikanci podržati pomoć Ukrajini u američkom Kongresu, ali samo "u obliku zajma". "Što se tiče zakona o pomoći Ukrajini, mi ga trenutno razmatramo. Razmišljamo da to uradimo u… »

Vesti dana »