Povezane vesti

„Ljudi su sedeli i gledali, niko nije prišao da pomogne“: Naš influenser napadnut na ulici, otkrio šta se desilo

„Ljudi su sedeli i gledali, niko nije prišao da pomogne“: Naš influenser napadnut na ulici, otkrio šta se desilo

Nova 13.04.2024
Influenser Mijat Stanojević oglasio se na Instagramu i otkrio da je juče napadnut u svom rodnom gradu - Jagodini. „Juče sam usred centra grada u Jagodini gađan cigaretama (i dalje upaljenim)… Oko mene je bilo, naravno, milijardu ljudi koji su… »
Napadnut naš poznati tiktoker! Hitno se oglasio i otkrio šta su mu uradili, sve se desilo u Jagodini

Napadnut naš poznati tiktoker! Hitno se oglasio i otkrio šta su mu uradili, sve se desilo u Jagodini

Kurir 13.04.2024
Mijat Stanojević, jedan od naših najpoznatijih mladih influensera, koji se oprobao i kao pevač, naveo je na društvenoj mreži Instagram da je napadnut u centru rodnog grada. Naime, kako tvrdi, jedna osoba ga je gađala upaljenim cigaretama u Jagodini… »
"Gađao me upaljenim cigaretama, bilo ih je 15": Naš poznati Influenser napadnut usred bela dana:"Niko mi nije pomogao"

"Gađao me upaljenim cigaretama, bilo ih je 15": Naš poznati Influenser napadnut usred bela dana:"Niko mi nije pomogao"

Blic 13.04.2024
Mijat Stanojević, trenutno jedan od najpoznatijih mladih influensera, oglasio se na svom Instagram nalogu i rekao kako je pretrpeo jezivo nasilje. Naime, kako Mijat tvrdi, on je napadnut u centru rodnog grada, Jagodine, kada ga je jedna osoba gađala sa… »
Influenser napadnut u centru Jagodine: Izneo stravične detalje! "Gađali su me upaljenim cigaretama"

Influenser napadnut u centru Jagodine: Izneo stravične detalje! "Gađali su me upaljenim cigaretama"

Telegraf 13.04.2024
"Gde smo zakazali? Više gradom ne možeš da prođeš (bar ja), a da te neko ne izvređa ili, što da ne, i fizički napadne... - istakao je mladi Mijat. Influenser i tiktoker Mijat Stanojević oglasio se na društvenoj mreži Instagram i saopštio da je… »

Vesti dana »