Povezane vesti

Veliki šok u Monte Karlu: Cicipas izbacio Sinera i zakazao potencijalno finale sa Đokovićem

Veliki šok u Monte Karlu: Cicipas izbacio Sinera i zakazao potencijalno finale sa Đokovićem

Telegraf 13.04.2024
Tekstualni prenos ispratite na Telegraf Sportu. Veliko iznenađenje dogodilo se pretposlednjeg dana Mastersa u Monte Karlu. Janik Siner je završio učešće u polufinalu turnira, pošto je od njega bolji bio Stefanos Cicipas 2-1, po setovima 6:4, 3:6… »
Novak Đoković pobesneo na navijača, rekao mu da ućuti, pa ga i grubo opsovao: Čitanje sa usana sve govori

Novak Đoković pobesneo na navijača, rekao mu da ućuti, pa ga i grubo opsovao: Čitanje sa usana sve govori

Telegraf 13.04.2024
Srbin je besan... Srpski teniser Novak Đoković je poražen u polufinalu Monte Karla od Kaspera Ruda, koji je bio bolji sa 2:1. Naime, Novak Đoković je u trećem setu imao brejk zaostatka, činilo se kao da je završeno sve, ali, tada se vratio u… »
Đoković razočaran zbog poraza u polufinalu mastersa u Monte Karlu

Đoković razočaran zbog poraza u polufinalu mastersa u Monte Karlu

Radio sto plus 13.04.2024
Đoković je u polufinalu izgubio 4:6, 6:1, 4:6 od Norvežanina Kaspera Ruda, koji u dosadašnjih pet mečeva u međusobnim duelima nije uspeo da osvoji set protiv Đokovića. “Naravno da sam razočaran što sam na takav način izgubio, tesan meč. Ali… »
Novak Đoković se javio posle ispadanja iz Monte Karlo, čestitao Rudu, pa poručio: "Nije lako..."

Novak Đoković se javio posle ispadanja iz Monte Karlo, čestitao Rudu, pa poručio: "Nije lako..."

Telegraf 13.04.2024
Srpski teniser ovo nije očekivao. Najbolji teniser sveta, Novak Đoković nije uspeo da se plasira u finale Mastersa u Monte Karlu, pošto je od njega bio bolji Kasper Rud sa 2:1, po setovima 6:4, 1:6, 6:4. On će u finalu igrati protiv Stefanosa… »
Đoković nezadovoljan posle poraza: Razočaran sam, sem tog poslednjeg udarca, zaslužio sam pobedu

Đoković nezadovoljan posle poraza: Razočaran sam, sem tog poslednjeg udarca, zaslužio sam pobedu

Telegraf 13.04.2024
"Nadam se da ću na narednim turnirima moći da igram bolje..." Srpski teniser Novak Đoković eliminisan je u polufinalu turnira u Monte Karlu pošto je Kasper Rud slavio sa 2:1 u setovima, te je posle poraza bio vidno razočaran. - Naravno da sam… »
Đoković bez finala mastersa u Monte Karlu

Đoković bez finala mastersa u Monte Karlu

Insajder 13.04.2024
Srpski teniser Novak Đoković nije uspeo da se plasira u finale mastersa u Monte Karlu, pošto je izgubio od 10. igrača sveta Norvežanina Kaspera Ruda posle tri seta, 4:6, 6:1, 4:6. Prvi teniser sveta izgubio je posle dva sata i 16 minuta. Rud je dobro… »
Đoković bez finala mastersa u Monte Karlu

Đoković bez finala mastersa u Monte Karlu

Radio sto plus 13.04.2024
Prvi teniser sveta izgubio je posle dva sata i 16 minuta. Rud je dobro počeo, oduzeo je servis Đokoviću u prvom i petom gemu i poveo 4:1. Đoković je u šestom gemu vratio brejk, ali je Rud sačuvao prednost i poveo u meču. Prvi teniser sveta zaigrao… »
Đoković bez finala u Monte Karlu

Đoković bez finala u Monte Karlu

Radio 021 13.04.2024
Novak Đoković nije uspeo da se plasira u finale mastersa u Monte Karlu, pošto je izgubio od 10. igrača sveta, Norvežanina Kaspera Ruda posle tri seta, 4:6, 6:1, 4:6. Prvi teniser sveta izgubio je posle dva sata i 16 minuta. Rud je dobro počeo… »
Kako sam pobedio Novaka? Pojma nemam! Rud otkrio šta mu je prolazilo kroz glavu kad se meč lomio!

Kako sam pobedio Novaka? Pojma nemam! Rud otkrio šta mu je prolazilo kroz glavu kad se meč lomio!

Mondo 13.04.2024
Kasper Rud stao je pred kamere posle pobede protiv Novaka Đokovića u Monte Karlu. Kasper Rud stao je pred kamere posle pobede protiv Novaka Đokovića u Monte Karlu. Novak Đoković ni iz trećeg pokušaja nije došao do prve titule u sezoni… »
Evo kako poraz Novaka Đokovića u polufinalu Monte Karla utiče na ATP listu: Srbima bi ovo moglo da se svidi

Evo kako poraz Novaka Đokovića u polufinalu Monte Karla utiče na ATP listu: Srbima bi ovo moglo da se svidi

Telegraf 13.04.2024
Opet, nije toliko loše. Srpski teniser Novak Đoković nije uspeo da se planira u finale Mastersa u Monte Karlu, pošto je od njega u polufinalu bio bolji Kasper Rud i to sa 2:1, po setovima 6:4, 1:6, 6:4, čime je zakazao duel u finalu sa Stefanosom… »
Evo šta je Novak Đoković zaradio uprkos porazu u polufinalu Mastersa u Monte Karlu

Evo šta je Novak Đoković zaradio uprkos porazu u polufinalu Mastersa u Monte Karlu

Telegraf 13.04.2024
Pa, opet nije loše... Srpski teniser Novak Đoković nije uspeo da se plasira u finale Mastersa u Monte Karlu, pošto je od njega u polufinalu bio bolji Kasper Rud sa 2:1, po setovima 6:4, 1:6, 6:4, te je tako Norvežanin otišao na megdan Stefanosa… »

Vesti dana »