Povezane vesti
Irak i Liban zatvorili vazdušni prostor: Jordan je proglasio vanredno stanje nakon što je Iran pokrenuo napad na Izrael
Nova 13.04.2024
Nakon Jordana večeras su Irak i Iran privremeno zatvorili svoj vazdušni prostor, javljaju svetski mediji. Iračka uprava za civilno vazduhoplovstvo saopštila je da će vazdušni prostor te zemlje biti privremeno zatvoren za sve avione koji dolaze, odlaze i… »
Jordan zatvara vazdušni prostor zbog mogućeg napada Irana na Izrael
N1 Info 13.04.2024
Jordan će privremeno zatvoriti svoj vazdušni prostor za sve avione koji dolaze, odlaze i tranzitiraju, navodi jordanska državna agencija Al-Mamlaka usred pretnje od iranskog napada na Izrael. Zatvaranje vazdušnog prostora Jordana počinje u subotu uveče… »
Sve napetije: Jordan zatvorio vazdušni prostor
B92 13.04.2024
Jordan će privremeno zatvoriti svoj vazdušni prostor za sve avione koji dolaze, odlaze i tranzitiraju, navodi jordanska državna agencija Al-Mamlaka usred pretnje od iranskog napada na Izrael. Zatvaranje vazdušnog prostora Jordana počinje večeras, a nije… »
Vesti dana »

Mreža za restituciju traži od nadležnih spisak 4,8 miliona nelegalnih objekata u Srbiji
Forbes pre 4 satijoš 6 povezanih

Advokat Božo Prelević: Vučićeva legalizacija negira pravnu državu i nagrađuje nepoštovanje zakona
Serbian News Media pre 2 satajoš 68 povezanih

Generalni štrajk u Italiji: Zaustavljen prevoz, škole i univerziteti bez nastave, blokirane najveće luke u zemlji
Mašina pre 6 satijoš 9 povezanih

"Sad će braniti svaki pedalj teritorije NATO": Trampov ambasador u UN je izričit
Telegraf pre 33 minutajoš 25 povezanih

Stiže potpuna promena Novo upozorenje RHMZ: Temperatura pada i do 10 stepeni, vraćaju se košava i kiša! Pale se alarmi širom Srbije
Dnevnik pre 1 satjoš 52 povezane