Povezane vesti
Nuklearna energija kao opcija koja može da promeni lice Srbije
Politika 14.04.2024
U Srbiji je od 1989. na snazi zakonska zabrana izgradnje nuklearnih elektrana, uvedena kao reakcija na akcident u Černobilju 1986. Predlog za ukidanje moratorijuma narodnog poslanika Zorana Dragišića je potvrda neophodnosti pokretanja ozbiljne rasprave… »
Đedović Handanović: Postoje uslovi da Srbija razmatra proizvodnju nuklearne energije
Euronews 14.04.2024
U uslovima rastućih potreba za energijom, uz ubrzan privredni rast i napredak tehnologija, postoje svi razlozi da se u Srbiji nuklearna energija razmatra kao opcija koja može doprineti stabilnom snabdevanju, smatra ministarka rudarstva i energetike… »
Đedović Handanović: Postoje uslovi da Srbija razmatra proizvodnju nuklearne energije
RTV 14.04.2024
BEOGRAD - U uslovima rastućih potreba za energijom, uz ubrzan privredni rast i napredak tehnologija, postoje svi razlozi da se u Srbiji nuklearna energija razmatra kao opcija koja može doprineti stabilnom snabdevanju, smatra ministarka rudarstva i… »
Vesti dana »
Srbija pod udarom ekstremnog toplotnog talasa sa temperaturama do 40 stepeni
Naslovi.ai pre 18 minutajoš 70 povezanih
Đedović: Neophodno održati sigurnost snabdevanja strujom zbog niskog vodostaja Dunava
NIN pre 17 minutajoš 15 povezanih
Više od 20 udruženja za zaštitu životinja pozvalo Ministarstvo da povuče Nacrt zakona o dobrobiti životinja iz procedure
Danas pre 1 satjoš 7 povezanih





