Povezane vesti

(Foto) "Mnogo aspida se skupilo oko mene": Šok objava Ane Nikolić, pevačica otkrila da joj rade iza leđa: "Rešila sam se…

(Foto) "Mnogo aspida se skupilo oko mene": Šok objava Ane Nikolić, pevačica otkrila da joj rade iza leđa: "Rešila sam se…

Blic 14.04.2024
Pevačica Ana Nikolić šokirala je svoje pratioce kada je odlučila da se javno obrati ljudima koji su je izdali. Naime, Ana se oglasila na svom Instagram profilu gde je poslala poruku ljudima koji su je donedavno okruživali. - Mnogo krokodila, poskoka… »
"Mnogo se poskoka i aspoda skupilo oko mene" Šok objava Ane Nikolić, pevačica otkrila da joj rade iza leđa: Rešila sam se…

"Mnogo se poskoka i aspoda skupilo oko mene" Šok objava Ane Nikolić, pevačica otkrila da joj rade iza leđa: Rešila sam se…

Kurir 14.04.2024
Pevačica Ana Nikolić, koja često puni naslovnice ekstravagantnim ponašanjem, sada je šokirala objavom na Instagramu i javno se obrati ljudima koji su je izdali. - Mnogo krokodila, poskoka i aspida skupiše se oko mene, onako podmuklo da i ne… »
„Ja sam Vatikan, rešila sam se šljama“: Koga je Ana Nikolić „potkačila“ u bizarnoj novoj objavi

„Ja sam Vatikan, rešila sam se šljama“: Koga je Ana Nikolić „potkačila“ u bizarnoj novoj objavi

Nova 14.04.2024
Pevačica Ana Nikolić ponovo je u svom elementu, pa je nakon kratke pauze opet počela da deli nejasne poruke. Njena poslednja objava na Instagramu upućena je, očigledno „lošim ljudima oko nje“, ali pevačica nije precizirala na koga misli… »

Vesti dana »