Povezane vesti

Vučić sumirao radnu nedelju, uputio moćnu poruku srpskom narodu Svetinja koju čuvate mnogo je veća od sile koja vas napada…

Vučić sumirao radnu nedelju, uputio moćnu poruku srpskom narodu Svetinja koju čuvate mnogo je veća od sile koja vas napada…

Kurir 14.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sumirao je proteklu nedelju u video snimku koji je objavio na svom Instagram nalogu. - Snažnu diplomatsku aktivnost u proteklih sedam dana obeležili su brojni važni susreti, od kojih je u strateškom smislu svakako… »
Vučić: Tražićemo nestalno mesto u UN, ukoliko se izglasa rezolucija o Srebrenici

Vučić: Tražićemo nestalno mesto u UN, ukoliko se izglasa rezolucija o Srebrenici

Vreme 14.04.2024
Ako rezolucija o genocidu u Srebrenici bude usvojena, Vučić je rekao da će se Srbija kandidovati za nestalnu članicu u Savetu bezbednosti UN, kao i da će podneti rezoluciju o genocidu u Kragujevcu, Kraljevu i Jajincima. „Kada se govori o vladavini… »
Vučićev odgovor na rezoluciju o Srebrenici: Podnosićemo rezolucije o genocidu na teritoriji Srbije, nigde nećemo pomenuti…

Vučićev odgovor na rezoluciju o Srebrenici: Podnosićemo rezolucije o genocidu na teritoriji Srbije, nigde nećemo pomenuti…

Nova 14.04.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da ukoliko UN izglasaju rezoluciju o Srebrenici da će Srbija podnositi rezolucije o izvršenom genocidu na teritoriji Srbije, u Kragujevcu i Kraljevu i u Jajincima, kao i u Jasenovcu. Dodao je da u tim… »
Vučić: SAD će lobirati za Rezoluciju o genocidu! Narode srpski, glavu gore! Svetinja koju branite veća je od sile koja vas…

Vučić: SAD će lobirati za Rezoluciju o genocidu! Narode srpski, glavu gore! Svetinja koju branite veća je od sile koja vas…

Kurir 14.04.2024
BEOGRAD - Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić kaže da smo juče dobili zvaničnu potvrdu SAD da će izuzetno jako da lobiraju za Rezoluciju o genocidu. - Ja sam njima odgovorio da ću ja lobirati svom svojom snagom protiv toga. Zato što ne… »

Vesti dana »