Povezane vesti

"Sela su pusta a ljudi sve nezadovoljniji": Naš glumac otkrio zašto je s porodicom okrenuo leđa gradu

"Sela su pusta a ljudi sve nezadovoljniji": Naš glumac otkrio zašto je s porodicom okrenuo leđa gradu

Mondo 14.04.2024
Glumca Branka Jankovića su mnogi zavoleli u seriji "Vojna akademija", a pored glume on je posvećen i privatnom biznisu na selu. Glumca Branka Jankovića su mnogi zavoleli u seriji "Vojna akademija", a pored glume on je posvećen i privatnom biznisu na… »
"Moja deca se umesto igračaka igraju sa jarićima... Sela su pusta, a ljudi vape za zdravom hranom": Naš glumac napustio…

"Moja deca se umesto igračaka igraju sa jarićima... Sela su pusta, a ljudi vape za zdravom hranom": Naš glumac napustio…

Blic 14.04.2024
Glumca Branka Jankovića su mnogi zavoleli u seriji "Vojna akademija", a pored glume on je posvećen i privatnom biznisu na selu. Glumac Branko Janković je u jednom momentu odlučio da započne život na selu gde proizvodi sir, mleko i surutku. Pre… »
"Moja deca se igraju s jarićima umesto igračkama" Naš glumac živi na selu s porodicom, a razlog je za svako poštovanje

"Moja deca se igraju s jarićima umesto igračkama" Naš glumac živi na selu s porodicom, a razlog je za svako poštovanje

Kurir 14.04.2024
Glumca Branka Jankovića su mnogi zavoleli u seriji "Vojna akademija", a pored glume on je posvećen i privatnom biznisu na selu. On je u jednom momentu odlučio da započne život na selu gde proizvodi sir, mleko i surutku. Pre nekoliko godina se… »

Vesti dana »