Povezane vesti

Kresnuo sam majku najboljeg druga: Ona je bez reči skinula majicu i uvukla me u sobu...

Kresnuo sam majku najboljeg druga: Ona je bez reči skinula majicu i uvukla me u sobu...

Pravda 14.04.2024
Film "Diplomac" govori o jednoj od najčešćih muških fantazija - o seksu sa starijom ženom, pa još uz to i majkom prijatelja. A kako to izgleda kada se zaista dogodi? Tri muškarca svedoče o tome. Kad sam bio mlađi, spavao sam sa mamom mog… »
Zaharova otkrila zašto Rusija nije osudila iranski napad! Žestoko odbrusila izraelskoj ambasadorki: Simona, seti se Zelenskog

Zaharova otkrila zašto Rusija nije osudila iranski napad! Žestoko odbrusila izraelskoj ambasadorki: Simona, seti se Zelenskog

Kurir 14.04.2024
Marija Zaharova, portparolka ruskog ministarstva spoljnih poslova, otkrila je zašto Rusija nije osudila napad Irana na Izrael! - Izrael nije osudio ukrajinske udare na rusku teritoriju - napisala je Zaharova na svom kanalu na Telegramu. Zaharova je tako… »
Simona, seti se Zelenskog! Zaharova otkrila zašto Rusija nije osudila napad Irana na Izrael

Simona, seti se Zelenskog! Zaharova otkrila zašto Rusija nije osudila napad Irana na Izrael

Mondo 14.04.2024
Marija Zaharova, portparolka ruskog Ministarstva spoljnih poslova, otkrila je zašto Rusija nije osudila napad Irana na Izrael. Marija Zaharova, portparolka ruskog Ministarstva spoljnih poslova, otkrila je zašto Rusija nije osudila napad Irana na Izrael… »
Rusija nije i neće osuditi iranski napad. Evo zašto...

Rusija nije i neće osuditi iranski napad. Evo zašto...

B92 14.04.2024
Marija Zaharova, portparolka ruskog ministarstva spoljnih poslova, otkrila je zašto Rusija nije osudila napad Irana na Izrael. "Izrael nije osudio ukrajinske udare na rusku teritoriju", napisala je Zaharova na svom kanalu na Telegramu. Zaharova je tako… »
Zaharova: Izrael nije osudio ukrajinske napade na Rusiju

Zaharova: Izrael nije osudio ukrajinske napade na Rusiju

Politika 14.04.2024
MOSKVA – Portparol ruskog ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova podsetila je danas, nakon što je izraelska ambasadorka u Moskvi Simona Halperin pozvala ruske vlasti da osude napad Irana na Izrael, da Izrael nije osudio ukrajinske napade na… »
Zaharova ima specijalnu poruku za Izrael: Sećamo se...

Zaharova ima specijalnu poruku za Izrael: Sećamo se...

Pravda 14.04.2024
Kada je Izrael osudio makar jedan napad kijevskog režima po ruskim regionima, ja se toga ne sećam, izjavila je portparolka Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marija Zaharova. Ona je tako odgovorila na komentar ambasadorke Izraela u Rusiji Simone… »

Vesti dana »