Povezane vesti

Naša pevačica (41) umrla nakon višegodišnje borbe s rakom dojke

Naša pevačica (41) umrla nakon višegodišnje borbe s rakom dojke

Telegraf 14.04.2024
Ona je pre nedelju dana pala u komu. Pevačica Harijeta Simić, kojoj je umetničko ime Harina, umrla je u bolnici u Smederevu nakon teške borbe s rakom dojke. Ona je pre nedelju dana pala u komu, a na veliku žalost preminula je juče, saopštila je… »
Umrla naša pevačica (41) koja se borila sa kancerom dojke: Harijeta Simić preminula u bolnici u Smederevu

Umrla naša pevačica (41) koja se borila sa kancerom dojke: Harijeta Simić preminula u bolnici u Smederevu

Blic 14.04.2024
Pevačica Harijeta Simić (41), kojoj je bilo umetničko ime Harina, preminula je juče. Harina je preminula u Smederevu u bolnici, a dugo se borila sa kancerom dojke. Ona je pre nedelju dana pala u komu, a juče je preminula. - Nakon operacije kada su mi… »
"Muž mi je 7 dana nakon amputiranja dojke rekao da je našao drugu i da hoće razvod" Teška životna priča naše pevačice…

"Muž mi je 7 dana nakon amputiranja dojke rekao da je našao drugu i da hoće razvod" Teška životna priča naše pevačice…

Blic 14.04.2024
Pevačica Harijeta Simić (41), kojoj je umetničko ime bilo Harina, preminula je juče nakon duge i teške borbe sa karcinomom. Harijeta je bolovala od karcinoma dojke, koji se proširio na vrat, a onda i na pluća, a o svojoj borbi je otvoreno govorila… »
"Imala sam rane po glavi i telu, prošla sam kroz pakao": Ovako je Harijeta Simić (41) govorila borbi sa opakom bolešću…

"Imala sam rane po glavi i telu, prošla sam kroz pakao": Ovako je Harijeta Simić (41) govorila borbi sa opakom bolešću…

Blic 14.04.2024
Pevačica Harijeta Simić (41), kojoj je umetničko ime bilo Harina, poreklom je bila iz Niša, a na lečenju je bila u Smederevu gde je i preminula. Naime, Harijeta Simić je preminula sinoć, a za "Blic" je ispričala svoju tešku sudbinu i tim putem… »
Preminula pevačica Harijeta (41) Izgubila bitku posle teške bolesti

Preminula pevačica Harijeta (41) Izgubila bitku posle teške bolesti

Kurir 14.04.2024
Pevačica Harijeta Simić (41), kojoj je umetničko ime Harina, preminula je juče. Harina je preminula u Smederevu u bolnici, a dugo se borila sa kancerom dojke. Ona je pre nedelju dana pala u komu, a juče je preminula. - Nakon operacije kada su mi… »
Tragična sudbina preminule pevačice: Majka joj umrla mlada od iste bolesti, a ovako se Harijeta borila protiv raka

Tragična sudbina preminule pevačice: Majka joj umrla mlada od iste bolesti, a ovako se Harijeta borila protiv raka

Kurir 14.04.2024
Harijeta Simić preminula je danas a ovako je nedavno govorila o borbi sa karcinoma dojke, koji se proširio na vrat, pa i na pluća. Naime, pevačica Harijeta Simić, kojoj je umetničko ime Harina, borila se sa opakom bolešću, a za domaće medije je… »
Preminula srpska pevačica u 42. Godini! Harina se borila sa kancerom, odstranili joj obe dojke

Preminula srpska pevačica u 42. Godini! Harina se borila sa kancerom, odstranili joj obe dojke

Mondo 14.04.2024
Tužne vesti stižu iz Smedereva gde je preminula Harijeta Simić. Tužne vesti stižu iz Smedereva gde je preminula Harijeta Simić. Pevačica Harijeta Simić (41), kojoj je umetničko ime Harina, preminula je u subotu. Harina je preminula u bolnici u… »

Vesti dana »