Povezane vesti

Šapić najavio brojne projekte za Beograd: "Želim da ostavim grad u drugačijem ruhu"

Šapić najavio brojne projekte za Beograd: "Želim da ostavim grad u drugačijem ruhu"

RTV 14.04.2024
BEOGRAD - Predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić rekao je danas da Beograd nema vremena za čekanje i da će u narednih mesec i po dana nastaviti da radi najbolje što može jer ima mnogo stvari da se uradi i naveo da želi da… »
Šapić: Beograd vremena za čekanje nema, mora da nastavi da se razvija! Obraćanje Vučića prekretnica, nazvao stvari pravim…

Šapić: Beograd vremena za čekanje nema, mora da nastavi da se razvija! Obraćanje Vučića prekretnica, nazvao stvari pravim…

Kurir 14.04.2024
"Beograd vremena za čekanje nema, mnoge stvare koje smo imali u planu da uradimo zbog ovakvih okolnosti nismo mogli. Ja ću se truditi da za ovih mesec i po dana nastavim da radim najbolje što mogu, kao što sam radio i u predhodnih par meseci, jer ima… »
Šapić: Beograd nema vremena za čekanje, mora da nastavi da se razvija

Šapić: Beograd nema vremena za čekanje, mora da nastavi da se razvija

B92 14.04.2024
Beograd vremena za čekanje nema, mnoge stvare koje smo imali u planu da uradimo zbog ovakvih okolnosti nismo mogli, rekao je predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić. "Ja ću se truditi da za ovih mesec i po dana nastavim da radim… »
Šapić najavio brojne projekte za Beograd: "Želim da ostavim grad u drugačijem ruhu"

Šapić najavio brojne projekte za Beograd: "Želim da ostavim grad u drugačijem ruhu"

Euronews 14.04.2024
Predsednik Privremenog organa Grada Beograda Aleksandar Šapić rekao je danas da Beograd nema vremena za čekanje i da će u narednih mesec i po dana nastaviti da radi najbolje što može jer ima mnogo stvari da se uradi i naveo da želi da Beograd… »

Vesti dana »