Povezane vesti

Našoj pevačici preminuloj od raka su u januaru rekli da joj je ostalo još 6 meseci: Živela je manje od 3...

Našoj pevačici preminuloj od raka su u januaru rekli da joj je ostalo još 6 meseci: Živela je manje od 3...

Telegraf 14.04.2024
Harijeta se hrabro borila. Harijeta Simić umrla je 13. aprila u Smederevu, u bolnici, u 41. godini, nakon duge borbe s rakom dojke. U ispovesti za Telegraf.rs u januaru 2024. godine ona je ispričala kroz kakve muke je prolazila tokom lečenja koje se u… »
Naša pevačica preminula od raka dojke: Muž je ostavio zbog bolesti (FOTO)

Naša pevačica preminula od raka dojke: Muž je ostavio zbog bolesti (FOTO)

Svet plus 14.04.2024
Pevačica Harijeta Simić, preminula je od raka dojke 13. aprila u 41. godini. Rak dojke pevačica iz Smedereva je operisala 2023. godine, a samo nekoliko dana nakon operacije muž joj je saopštio da želi da se razvede. - Za Vladicu sam se mnogo… »
Borila se s rakom, a sa sobom vukla još jednu traumu! Muž je iskoristio i ostavio bolesnu: Ovo je životna priča pokojne…

Borila se s rakom, a sa sobom vukla još jednu traumu! Muž je iskoristio i ostavio bolesnu: Ovo je životna priča pokojne…

Kurir 14.04.2024
Pevačica Harijeta Simić umrla je 13. aprila u bolnici u Smederevu u 41. godini, nakon hrabre i lavovske borbe s kancerom dojke. Harijeta se borila s karcinomom dojke, koji se na žalost proširio na vrat, pa na pluća. Njen život je zbog teške… »
Od Harijete (41) se bolnim rečima oprostila pevačica i kuma: "Počivaj u miru moja kraljice..."

Od Harijete (41) se bolnim rečima oprostila pevačica i kuma: "Počivaj u miru moja kraljice..."

Telegraf 14.04.2024
Harijeti su početkom godine uspostavili dijagnozu s kojom je živela manje od 3 meseca. Pevačica Harijeta Simić preminula je 13. aprila u Smederevu, u bolnici, u 41. godini, nakon duge borbe s rakom dojke, a od nje se oprostila kuma. Njena kuma… »
Ovo je naša pevačica koja je umrla od raka dojke u 41. godini: Pre nedelju dana pala u komu

Ovo je naša pevačica koja je umrla od raka dojke u 41. godini: Pre nedelju dana pala u komu

Telegraf 14.04.2024
Harijeta se hrabro borila. Pevačica Harijeta Simić umrla je 13. aprila u bolnici u Smederevu u 41. godini, nakon hrabre i lavovske borbe s kancerom dojke. Harijeta se borila s karcinomom dojke, koji se na žalost proširio na vrat, pa na pluća... Njen… »

Vesti dana »