Povezane vesti

Crna Gora: Privedeni bivši čelnici tužilaštva i policije Katnić i Lazović

Crna Gora: Privedeni bivši čelnici tužilaštva i policije Katnić i Lazović

Glas Amerike 14.04.2024
Podgorica — Policija u Crnoj Gori u nedjelju je lišila slobode bivšeg Glavnog specijalnog tužioca Milivoja Katnića i bivšeg pomoćnika direktora Uprave policije Zorana Lazovića, pod sumnjom da su počinili krivična djela stvaranje kriminalne… »
Crna Gora: Bivšem visokom policijskom funkcioneru Zoranu Lazoviću određeno zadržavanje do 72 sata

Crna Gora: Bivšem visokom policijskom funkcioneru Zoranu Lazoviću određeno zadržavanje do 72 sata

Insajder 14.04.2024
Bivšem visokom policijskom funkcioneru Zoranu Lazoviću određeno je zadržavanje do 72 sata nakon saslušanja pred specijalnim tužiocem. Zoran Lazović je na saslušanju negirao krivicu, rekao je njegov advokat Zoran Piperović. Lazoviću se na teret… »
"Ja sam pošten čovek, ako je ovo poštena država": Ko su Lazović i Katnić koji su uhapšeni u Crnoj Gori: Jednom sin…

"Ja sam pošten čovek, ako je ovo poštena država": Ko su Lazović i Katnić koji su uhapšeni u Crnoj Gori: Jednom sin…

Blic 14.04.2024
Rano jutros uhapšeni su bivši visoki policijski funkcioner Zoran Lazović i nekadašnji glavni specijalni tužilac Milivoje Katnić. Njih Specijalno državno tužilaštvo tereti za stvaranje kriminalne organizacije i zloupotrebu službenog položaja, a… »
Prve fotografije hapšenja nekadašnjeg glavnog specijalnog tužioca Milivoja Katnića: Sumnjiči se za stvaranje kriminalne…

Prve fotografije hapšenja nekadašnjeg glavnog specijalnog tužioca Milivoja Katnića: Sumnjiči se za stvaranje kriminalne…

Nova 14.04.2024
Nekadašnji glavni specijalni tužilac Milivoje Katnić i bivši visoki policijski funkcioner Zoran Lazović uhapšeni su u zoru po nalogu Specijalnog državnog tužilaštva (SDT). Lazovića i Katnića uhapsili su su službenici Specijalnog policijskog… »
Ovo je trenutak kada Milivoja Katnića dovode na saslušanje: Sa lisicama na rukama ga izvode iz džipa

Ovo je trenutak kada Milivoja Katnića dovode na saslušanje: Sa lisicama na rukama ga izvode iz džipa

Telegraf 14.04.2024
Katnić doveden na saslušanje u SPO. Nekadašnji glavni specijalni tužilac u Crnoj Gori Milivoje Katnić doveden je danas oko 13 časova na saslušanje u Specijalno policijsko odeljenje u Podgorici. Katnić i bivši visoki policijski funkcioner Zoran… »
Đorđević za Insajder: Hapšenje bivšeg glavnog specijalnog tužioca i policijskog funkcionera u CG rezultat međunarodne…

Đorđević za Insajder: Hapšenje bivšeg glavnog specijalnog tužioca i policijskog funkcionera u CG rezultat međunarodne…

Insajder 14.04.2024
Crnogorsko tužilaštvo u prethodne dve godine sprovelo seriju hapšenja bivših čelnika pravosudnih institucija i policije. Optužnice i sudski procesi se vode protiv bivše predsednice Vrhovnog suda Vesne Medenice, bivših direktora policije Veselina… »

Vesti dana »