Povezane vesti

"To mi je bio najteži dan u zatvoru": Zvezdan Slavnić otkrio nepoznate detalje svog života, pa progovorio o Kseniji Pajčin

"To mi je bio najteži dan u zatvoru": Zvezdan Slavnić otkrio nepoznate detalje svog života, pa progovorio o Kseniji Pajčin

Blic 14.04.2024
Zvezdan Slavnić proslavio se učešćem u rijaliti programu "Zadruga" gde je ostao najzapađženiji po turbulentnoj vezu sa Anđelom Đuričić. Zvezdan je sada otkrio nepoznate detalje svog života i progovorio o vremenu provedenom u zatvoru. - Rano sam… »
Kad je ksenija pajčin ubijena bio sam u zatvoru, gledao sam njenu emisiju i osetio da me doziva! Jeziva ispovest Zvezdana…

Kad je ksenija pajčin ubijena bio sam u zatvoru, gledao sam njenu emisiju i osetio da me doziva! Jeziva ispovest Zvezdana…

Kurir 14.04.2024
Zvezdan Slavnić proslavio se učešćem u rijaliti programu " Zadruga" gde je ostao najzapaženiji po turbulentnoj vezu sa Anđelom Đuričić. Zvezdan je sada otkrio nepoznate detalje svog života i progovorio o vremenu provedenom u zatvoru. - Rano sam… »
Zvezdana je vest o Ksenijinom ubistvu zatekla u zatvoru: "Osetio sam da me doziva, bio mi je najteži dan"

Zvezdana je vest o Ksenijinom ubistvu zatekla u zatvoru: "Osetio sam da me doziva, bio mi je najteži dan"

Telegraf 14.04.2024
"Rano sam otišao u zatvor, ili koledž kako je volim da kažem", rekao je Slavnić. Bivši rijliti učesnik Zvezdan Slavnić nakon što je pre godinu dana pobegao iz Zadruge, potpuno se povuka iz javnosti, a sada je ponovo "otvorio" svoju dušu i… »

Vesti dana »