Povezane vesti
Dačić: Sraman potez hrvatskih vlasti, uputićemo najoštriji protest Hrvatskoj
Politika 14.04.2024
Prvi potpredsednik Vlade i ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je da je sraman i skandalozan potez hrvatskih vlasti da zabrane ministru bez portfelja u Vladi Srbije Đorđu Milićeviću da položi cveće i pokloni se žrtvama ustaškog koncentracionog… »
Pogledajte snimak: Ovako su danas hrvatski policajci proterali ministra Đorđa Milićevića iz Jasenovca
Telegraf 14.04.2024
Policijski službenik, koji se nije predstavio, naredio je da kombi sa ministrom i njegovim saradnicima odmah napusti Jasenovac. Ministru u Vladi Republike Srbije Đorđu Milićeviću danas je bilo zabranjeno da položi cveće i zapali sveću na spomenik žrtvama… »
Dačić o skandalu u Hrvatskoj: To je njihov odnos prema genocidu nad srpskim narodom u Jasenovcu
Telegraf 14.04.2024
Ministarstvo spoljnih poslova Srbije uputiće najoštriji protest Hrvatskoj zbog ovog sramnog događaja. Prvi potpredsednik Vlade i ministar spoljnih poslova Ivica Dačić izjavio je da je sraman i skandalozan potez hrvatskih vlasti da zabrane ministru Đorđu… »
Vesti dana »
Pofesor Hemijskog za N1: Akcident na deponiji Duboko po negativnom efektu ravan požaru iz 2024.
N1 Info pre 5 satijoš 29 povezanih
Direktor nemačkog instituta: Trampove pretnje carinama zbog Grenlanda - odraz slabosti Evrope
Insajder pre 1 satjoš 41 povezana
Novak Đoković na Australijan openu 2026: Pohod na 25. grend slem i meč protiv Pedra Martineza
Naslovi.ai pre 4 satijoš 41 povezana
"Tramp radi isto što i Truman" Amerikanci tvrde da uzimanjem Grenlanda ne krše međunarodno pravo
Večernje novosti pre 1 satjoš 46 povezanih



