Povezane vesti

Mali: Imao sam sastanak sa najvećom francuskom kompanijom koja se bavi letećim taksijem

Mali: Imao sam sastanak sa najvećom francuskom kompanijom koja se bavi letećim taksijem

NIN 15.04.2024
Ministar finansija Siniša Mali izjavio je da je imao "video kol" sa najvećom francuskom kompanijom koja se bavi letećim taksijima i da ih je pozvao da dođu u Beograd kako bi za Ekspo 2027 Srbija predstavila i tu novu tehnologiju. Govoreći na… »
Mali razgovarao sa francuskom kompanijom koja se bavi letećim taksijima

Mali razgovarao sa francuskom kompanijom koja se bavi letećim taksijima

Biznis.rs 15.04.2024
Ministar komunicirao sa više od 20 firmi. Ministar finansija Siniša Mali izjavio je da je imao „video poziv“ sa najvećom francuskom kompanijom koja se bavi letećim taksijima i da ih je pozvao da dođu u Beograd kako bi za Expo 2027 Srbija… »
Mali: Imao sam sastanak sa najvećom francuskom kompanijom koja se bavi letećim taksijem

Mali: Imao sam sastanak sa najvećom francuskom kompanijom koja se bavi letećim taksijem

Radio 021 15.04.2024
Ministar finansija Siniša Mali izjavio je da je imao video poziv sa najvećom francuskom kompanijom koja se bavi letećim taksijima. Kako je rekao Mali, pozvao ih je da dođu u Beograd kako bi za "Ekspo 2027" Srbija predstavila i tu novu tehnologiju… »
Mali: Imao sam sastanak sa najvećom francuskom kompanijom koja se bavi letećim taksijem

Mali: Imao sam sastanak sa najvećom francuskom kompanijom koja se bavi letećim taksijem

Danas 14.04.2024
Ministar finansija Siniša Mali izjavio je da je imao „video kol“ sa najvećom francuskom kompanijom koja se bavi letećim taksijima i da ih je pozvao da dođu u Beograd kako bi za Ekspo 2027 Srbija predstavila i tu novu tehnologiju. Govoreći na… »

Vesti dana »