Povezane vesti

Žena greškom pritisla pogrešno dugme i postala milionerka

Žena greškom pritisla pogrešno dugme i postala milionerka

B92 15.04.2024
Žena iz američke savezne države Virdžinije bogatija je za milion dolara zahvaljujući tome što je pritisla pogrešno dugme kada je kupovala srećku. "Bila je to moja najbolja greška u životu", rekla je Mirijam Long zvaničnicima Lutrija… »
Umesto baksuza - sreća Žena greškom kupila loz za Paurebol umesto za Mega milions i dobila milion dolara

Umesto baksuza - sreća Žena greškom kupila loz za Paurebol umesto za Mega milions i dobila milion dolara

Dnevnik 15.04.2024
VAŠINGTON: Žena iz američke savezne države Virdžinija bogatija je za milion dolara, zahvaljujući tome što je pritisla pogrešno dugme kada je kupovala srećku. "Bila je to moja najbolja greška u životu", rekla je Mirijam Long zvaničnicima… »
"Najbolja greška u životu": Žena kupila pogrešan loz, pa dobila milion dolara na lutriji

"Najbolja greška u životu": Žena kupila pogrešan loz, pa dobila milion dolara na lutriji

Euronews 15.04.2024
Žena iz američke savezne države Virdžinije bogatija je za milion dolara zahvaljujući tome što je pritisla pogrešno dugme kada je kupovala srećku. "Bila je to moja najbolja greška u životu", rekla je Mirijam Long zvaničnicima Lutrija… »
Kupila pogrešni loto tiket i osvojila milion dolara

Kupila pogrešni loto tiket i osvojila milion dolara

Radio 021 15.04.2024
Žena iz američke savezne države Virdžinije bogatija je za milion dolara zahvaljujući tome što je pritisnula pogrešno dugme kada je kupovala srećku. "Bila je to moja najbolja greška u životu", rekla je Mirijam Long zvaničnicima Lutrije… »

Vesti dana »