Povezane vesti

"Dženan hoće da me izbaci iz kuće, ljubavnici je kupio stan u Beogradu" Ekskluzivna ispovest Samire Lončarević

"Dženan hoće da me izbaci iz kuće, ljubavnici je kupio stan u Beogradu" Ekskluzivna ispovest Samire Lončarević

Telegraf 15.04.2024
- Kada dođe u Prijepolje boravi u istoj kući u kojoj sam i ja, ali ne komuniciramo. Naš odnos je narušen. Naši advokati se čuju, mi ne razgovaramo od leta prošle godine - ističe Samira. Dženan Lončarević podneo je u februaru 2024. zahtev za… »
Umro mu je brat kojem je posvetio pesmu Dženan Lončarević doživeo tragediju koja ga je skroz promenila: Posle te noći...

Umro mu je brat kojem je posvetio pesmu Dženan Lončarević doživeo tragediju koja ga je skroz promenila: Posle te noći...

Kurir 15.04.2024
Pevač Dženan Lončarević, koji se razvodi nakon 25 godina braka, svojevremeno je ispričao da mu je najteže bilo 2008. godine, kada je ostao bez rođenog brata. - Reći ću vam jedan detalj koji su neki ljudi protumačili pogrešno, ali samo ja znam… »
Umro mu brat kojem je posvetio pesmu: Dženan u centru skandala zbog bivše žene, a pre 15 godina doživeo tragediju

Umro mu brat kojem je posvetio pesmu: Dženan u centru skandala zbog bivše žene, a pre 15 godina doživeo tragediju

Mondo 15.04.2024
Dženan Lončarević u centru pažnje domaćih medija zbog, i dalje zakonite supruge Samire. Dženan Lončarević u centru pažnje domaćih medija zbog, i dalje zakonite supruge Samire Pevač Dženan Lončarević, koji se razvodi nakon 25 godina braka… »
Umro mu je brat kom je posvetio pesmu: Dženan Lončarević doživeo tragediju koja ga je promenila: "Posle te noći više…

Umro mu je brat kom je posvetio pesmu: Dženan Lončarević doživeo tragediju koja ga je promenila: "Posle te noći više…

Blic 15.04.2024
Pevač Dženan Lončarević, koji se razvodi nakon 25 godina braka, svojevremeno je ispričao da mu je najteže bilo 2008. godine, kada je ostao bez rođenog brata. - Reći ću vam jedan detalj koji su neki ljudi protumačili pogrešno, ali samo ja znam… »
(Video): Ovde Dženan Lončarević živi sa ljubavnicom Pre 15 godina je napustio ženu, a u ovoj zgradi je uhvaćen sa drugom

(Video): Ovde Dženan Lončarević živi sa ljubavnicom Pre 15 godina je napustio ženu, a u ovoj zgradi je uhvaćen sa drugom

Blic 15.04.2024
Pevač Dženan Lončarević odlučio je da stavi tačku na 25 godina dug brak. Iako je proces razvoda tek sada na pomolu, kako se navodi, Dženan već 15 godina živi sa drugom ženom. U ovoj zgradi je godinama sa drugom ženom, a jednom prilikom na ovoj… »
Svi se pitaju - ko je sledeći? Pola estrade se razvelo iako su važili za skladne parove, a godina je tek počela

Svi se pitaju - ko je sledeći? Pola estrade se razvelo iako su važili za skladne parove, a godina je tek počela

Mondo 15.04.2024
Od početka 2024. godine tri poznata para šokirala su javnost objavama da se razvode. Mnogi su smatrali da će njihova ljubav trajati zauvek. Od početka 2024. godine tri poznata para šokirala su javnost objavama da se razvode. Mnogi su smatrali da će… »
​Dženan Lončarević nakon razvoda od supruge traži samo jednu stvar!

​Dženan Lončarević nakon razvoda od supruge traži samo jednu stvar!

Svet plus 15.04.2024
U medijima je odjeknula vest da se Dženan Lončarević, razvodi od supruge Semire sa kojom ima dva sina. Iako tokom čitave karijere nije imao nijedan skandal vezan za sebe, sada se spekuliše da je razlog razvoda nakon 25 godina braka, druga žena sa… »
"Nisam mogla da poverujem da 15 godina ima ljubavnicu": Žena Dženana Lončarevića nikad iskrenije o pevaču: "Dolazio je…

"Nisam mogla da poverujem da 15 godina ima ljubavnicu": Žena Dženana Lončarevića nikad iskrenije o pevaču: "Dolazio je…

Blic 15.04.2024
Pevač Dženan Lončarević razvodi se od supruge Samire nakon dugogodišnjeg braka, a kako se navodi, poslednjih 15 godina živi sa ljubavnicom. Samira se sada oglasila, te otkrila da će ročište povodom Dženanovog i njenog razvoda tek biti zakazano… »
Misteriozan život dženana lončarevića: Komšije u Beogradu šokirani dvostrukim životom pevača, a evo s kim ga viđaju u…

Misteriozan život dženana lončarevića: Komšije u Beogradu šokirani dvostrukim životom pevača, a evo s kim ga viđaju u…

Kurir 15.04.2024
Pevač Dženan Lončarević razvodi se posle 25 godina braka od Samire, s kojom ima dvoje dece. Pevač, kako mediji prenose, već 15 godina živi sa drugom ženom u Beogradu, a njihove komšije na naše pitanje da li viđaju komšiju koji je odskoro… »
Dženan Lončarević se razvodi, a ovako je o privatnom životu pričao pre samo šest meseci

Dženan Lončarević se razvodi, a ovako je o privatnom životu pričao pre samo šest meseci

Nova 15.04.2024
Pevač Dženan Lončarević razvodi se od supruge Samire sa kojom ima dvoje dece, nakon 25 godina braka. Naime, Dženan i Samira nisu se javno eksponirali, pa je ona za mnoge godinama bila prava misterija. Dženan je privatan život držao dalje od očiju… »
"Hoće da me izbaci iz kuće" Ispovest Dženanove supruge u jeku razvoda: Ljubavnici je kupio stan u Beogradu

"Hoće da me izbaci iz kuće" Ispovest Dženanove supruge u jeku razvoda: Ljubavnici je kupio stan u Beogradu

Mondo 15.04.2024
Nakon 25 godina braka Dženan Lončarević odlučio je da stavi tačnu na ljubav sa suprugom Samirom. Nakon 25 godina braka Dženan Lončarević odlučio je da stavi tačnu na ljubav sa suprugom Samirom. Pevač Dženan Lončarević podneo je u februaru… »
Telegraf ispred zgrade u kojoj Dženan živi sa ljubavnicom, komšije šokirane: "Kako mislite to mu nije žena?!"

Telegraf ispred zgrade u kojoj Dženan živi sa ljubavnicom, komšije šokirane: "Kako mislite to mu nije žena?!"

Telegraf 15.04.2024
Komšiluk pevača u čudu je zbog informacije da žena sa kojom Dženan živi - nije njegova zakonita žena, nego ljubavnica. To što nijednom za trajanje svoje karijere, što je oko 18 godina, nije javno pokazao ženu Samiru sa kojom se sad razvodi nakon… »

Vesti dana »