Povezane vesti

"Nisam mogla da poverujem da 15 godina ima ljubavnicu" Dženanova supruga otvorila dušu: Živeli smo kao muž i žena do…

"Nisam mogla da poverujem da 15 godina ima ljubavnicu" Dženanova supruga otvorila dušu: Živeli smo kao muž i žena do…

Kurir 15.04.2024
Vest da se pevač Dženan Lončarević razvodi mnoge u Beogradu nije iznenadila jer se pričalo da on već 15 godina živi s drugom ženom u srpskoj prestonici, a njegova supruga Samira sada je šokirala izjavom da ona u to nije verovala jer su… »
"Ne zovi me, nisam više tvoj. Promašaj sa tobom je život moj": Toni Bijelić objavio pesmu u jeku razvoda od Dragane, svi…

"Ne zovi me, nisam više tvoj. Promašaj sa tobom je život moj": Toni Bijelić objavio pesmu u jeku razvoda od Dragane, svi…

Blic 15.04.2024
Dragana Mirković i Toni Bijelić razvode se nakon 24 godine braka, a ova vest je šokirala čitavu javnost. Dragana se povodom razvoda oglašavala, dok Toni na ovu temu još uvek nije pričao. Toni trenutno uživa u Sarajevu, a društvo mu pravi pevač… »
"Privatne stvari su me uzdrmale, nije me sramota da plačem, ali ne odustajem lako" Dženan Lončarević je u jeku skandala…

"Privatne stvari su me uzdrmale, nije me sramota da plačem, ali ne odustajem lako" Dženan Lončarević je u jeku skandala…

Blic 15.04.2024
Pevač Dženan Lončarević se razvodi nakon 25 godina braka od Samire Lončarević, a otkako se saznalo za krah njihovog braka, njegova supruga iznosi šokantne detalje u javnost. Naime, Samira Lončarević je izjavila da Dženan Lončarević hoće da je… »
(Foto) "Idi, sve je gotovo": Toni Bijelić nakon razvoda od Dragane Mirković uživa za sve pare - Otišao u Sarajevo, a evo ko…

(Foto) "Idi, sve je gotovo": Toni Bijelić nakon razvoda od Dragane Mirković uživa za sve pare - Otišao u Sarajevo, a evo ko…

Blic 15.04.2024
Toni Bijelić našao se u centru skandala kada se saznalo da se razvodi od pevačice Dragane Mirković nakon više od dve decenije braka. Mnogi od tada pokušavaju da mu uđu u trag, a Bijelić se samo povremeno oglasi putem svojih društvenih mreža, te… »

Vesti dana »