Povezane vesti
Teroristi prizvali plan "B" i "C": Francuski predsednik Makron otkrio detalje oko otvaranja Olimpijskih igara u Parizu
Večernje novosti 15.04.2024
Usled terorističke opasnosti koja preti Olimpijskim igrama u Parizu, francuski predsednik Emanuel Makron je istakao da se sve čini da Igre proteknu bezbedno, ali je istovremeno naglasio i da postoje plan B i C za otvaranje, ukoliko opasnost bude velika… »
Makron:Imamo plan B i C u slučaju terorističke pretnje na OI
Sport klub 15.04.2024
Francuski predsednik Emanuel Makron pokrenuo je odbrojavanje 100 dana do Olimpijskih igara u Parizu u ponedeljak, a govorio je i o sigurnosnim izazovima povodom ceremonije otvaranja na Seni, priznajući da postoje planovi B i C u slučaju terorističke… »
Makron: Nacionalni stadion bi mogao biti domaćin otvaranja Olimpijskih igara (video)
Sportski žurnal 15.04.2024
U slučaju pretnje po bezbezdnost ceremonija bi se se preselila sa Sene. Francuski predsednik Emanuel Makron rekao je danas da bi otvaranje Olimpijskih igara u Parizu moglo biti premešteno sa Sene na nacionalni stadion u slučaju pretnje po bezbednost. U… »
Vesti dana »

Sneg već parališe Srbiju. Kolaps preko Čestobrodice, zimska oprema obavezna i pre 1. novembra
Glas Zaječara pre 1 satjoš 116 povezanih

U toku je sednica Skupštine Grada: Ispred zgrade postavljena ograda, a tu su policija i građani
Moj Novi Sad pre 1 satjoš 15 povezanih

"Soko" stigao u Suboticu povodom puštanja brze pruge, Vučić: Cena povratne karte 2.000 dinara (FOTO)
Euronews pre 20 minutajoš 50 povezanih

uživo KRIZA NA BLISKOM ISTOKU Netanjahuova kancelarija: Izrael čeka zvaničan odgovor Hamasa na Trampov plan za Gazu
Euronews pre 20 minutajoš 15 povezanih

'Jednu od žrtava napada na sinagogu u Mančesteru slučajno su upucali policajci'
BBC News pre 25 minutajoš 17 povezanih