Povezane vesti

"To je moje prvo zaljubljivanje": Melina je Harisa ostavila nakon 10 godina braka, a jednom prilikom je otkrila ko je njena…

"To je moje prvo zaljubljivanje": Melina je Harisa ostavila nakon 10 godina braka, a jednom prilikom je otkrila ko je njena…

Blic pre 30 dana
Melina Džinović razvela se od supruga Harisa Džinovića nakon dugogodišnjeg braka, nakon čega je napustila njihov porodični dom na Senjaku. Melina se povodom razvoda još uvek nije oglašavala, a jednom prilikom je za medije otkrila da je upravo… »
(Paparaco): Prve fotografije Dženana Lončarevića ispred zgrade u kojoj živi sa ljubavnicom: Pevač sa kačketom na glavi i…

(Paparaco): Prve fotografije Dženana Lončarevića ispred zgrade u kojoj živi sa ljubavnicom: Pevač sa kačketom na glavi i…

Blic pre 30 dana
Pevač Dženan Lončarević odlučio je da stavi tačku na 25 godina dug brak sa Samirom Lončarević. Pevač već 15 godina živi u stanu u Beogradu sa drugom ženom, a pevača smo sada uhvatili ispred njegove zgrade. On je automobilom ušao u garažu… »
Oglasila se žena Dženana Lončarevića: "Hoće da me izbaci iz kuće, ljubavnici je kupio stan"

Oglasila se žena Dženana Lončarevića: "Hoće da me izbaci iz kuće, ljubavnici je kupio stan"

B92 pre 30 dana
Dženan Lončarević podneo je zahtev za razvod braka od supruge Samire nakon 25 godina. Tužbu je podneo na njen rođendan, a za 18 godina koliko je na sceni, Dženan ženu nije pokazivao u javnosti, a čak joj je i krio ime. "Kada dođe u Prijepolje… »
Kurir uhvatio dženana u jeku razvoda! Pevač se krije od svih: Ne izlazi iz auta, ne skida tamne naočare i kačket! Prve…

Kurir uhvatio dženana u jeku razvoda! Pevač se krije od svih: Ne izlazi iz auta, ne skida tamne naočare i kačket! Prve…

Kurir pre 30 dana
Nakon što je kao bomba odjeknula vest da se Dženan Lončarević razvodi od supruge Samire, pevača smo sreli kod zgrade u kojoj živi na Zvezdari. Naša ekipa bila je u njegovom kraju gde je on stigao kući oko jedan sat posle podne. Bio je u svojim… »
"Privatne stvari su me uzdrmale, nije me sramota da plačem" Dženan u jeku skandala zbog razvoda, a ovako je pričao o teškim…

"Privatne stvari su me uzdrmale, nije me sramota da plačem" Dženan u jeku skandala zbog razvoda, a ovako je pričao o teškim…

Kurir pre 30 dana
Pevač Dženan Lončarević se razvodi nakon 25 godina braka od Samire Lončarević, a otkako se saznalo za krah njihovog braka, njegova supruga iznosi šokantne detalje u javnost. Naime, Samira Lončarević je izjavila da Dženan Lončarević hoće da je… »
Dženan uhvaćen u jeku razvoda! Isplivale prve fotke: Krije se, ne skida tamne naočare i ne izlazi iz kola

Dženan uhvaćen u jeku razvoda! Isplivale prve fotke: Krije se, ne skida tamne naočare i ne izlazi iz kola

Mondo pre 30 dana
Dženan Lončarević uslikan je nakon što je kao bomba odjeknula vest da se razvodi posle 25 godina braka. Dženan Lončarević uslikan je nakon što je kao bomba odjeknula vest da se razvodi posle 25 godina braka. Pevač Dženan Lončarević posle 25… »
Prve slike Dženana Lončarevića nakon vesti o razvodu i ljubavnici! Stigao u zgradu u kojoj živi s drugom ženom

Prve slike Dženana Lončarevića nakon vesti o razvodu i ljubavnici! Stigao u zgradu u kojoj živi s drugom ženom

Telegraf pre 30 dana
Pevač se do ovog trenutka nije oglasio - na poruke i pozive ne odgovara. Dženan Lončarević došao je u zgradu u kojoj godinama živi sa ljubavnicom. On je kolima ušao u garažu, a na glavi je imao kačket i naočare. Uprkos brojnim pokušajima da… »

Vesti dana »