Povezane vesti
Zmija prekinula fudbalski meč u Leskovcu (video)
Jugmedia 15.04.2024
Utakmicu koja se odigravala juče, 14. aprila u Leskovcu između FK Gornjeg Sinkovca i Radnika, 12. kola Gradske lige Leskovca, prekinula je nepredviđena situacija koja se do sada nije dešavala, a to je zmija koja je verovatno, zbog visokih temperatura… »
Zmija ušla na teren i dva puta ujela sudiju tokom fudbalske utakmice!
Rešetka 15.04.2024
Šokantna scena zabeležena je na utakmici Gradske lige Leskovca između Gornjeg Sinkovca i Radnika iz Šišinca. Usred meča na teren je ušla velika zmija, pa je utakmica na kratko prekinuta. Jedan navijač pokušao je rancem da je istera van terena, pa je… »
Jeziv prizor u beton ligi: Zmija ušla na teren i ujela sudiju dva puta, on je potom bacio i nastavio utakmicu
Telegraf 15.04.2024
Nimalo prijatno... Poteklog vikenda u Srbiji se dogodila jedna nesvakidašnja scena u niželigaškom fudbalu, gde su na jugu Srbije utakmicu igrale ekipe Gornjeg Sinkovca i Radnika iz Šišinca, kada je zmija prekinula utakmicu na šok sveprisutnih! Reptil je… »
Vesti dana »
Advokat Ninić traži proveru rada Javnog tužilaštva za organizovani kriminal u slučaju Panda iz 1998.
Danas pre 4 satijoš 1 povezana
UEFA reagovala: „Ovo je prešlo granicu koju jedna fudbalska organizacija nikako ne sme da pređe“
Danas pre 8 satijoš 1 povezana






