Povezane vesti

Prvo pojavljivanje dženana lončarevića nakon vesti o razvodu i ljubavnici! Evo gde je pevač uhvaćen, osmeh ne skida s…

Prvo pojavljivanje dženana lončarevića nakon vesti o razvodu i ljubavnici! Evo gde je pevač uhvaćen, osmeh ne skida s…

Kurir 15.04.2024
Juče je kao bomba odjeknula vest da se poznati pevač Dženan Lončarević razvodi od supruge Samire nakon 25 godina braka. Naime, Lončarević se nije oglašavao ovim povodom, dok je njegova supruga vest o razvodu potvrdila za medije. Dženan se… »
Neprijatno mu: Ovako se Dženan Lončarević sprema pred nastup u Beogradu: Nakon vesti da što pre hoće da se razvede od…

Neprijatno mu: Ovako se Dženan Lončarević sprema pred nastup u Beogradu: Nakon vesti da što pre hoće da se razvede od…

Blic 15.04.2024
Dženan Lončarević pokrenuo je postupak za razvod braka, a njegova dugogodišnja supruga Samira Lončarević iznela je šokantne tvrdnje o njihovom odnosu. Dženan Lončarević večeras u Beogradu ima zakazan nastup, a naše ekipe uhvatile su pevača… »
Do supruge Dženana Lončarevića stigle glasine da njen muž ima ljubavnicu 15 godina i sa njom dete: Isplivali detalji…

Do supruge Dženana Lončarevića stigle glasine da njen muž ima ljubavnicu 15 godina i sa njom dete: Isplivali detalji…

Nova 15.04.2024
Pevač Dženan Lončarević razvodi posle 25 godina braka od supruge Samire, s kojom ima dvoje dece. Kako pišu domaći mediji, Dženan navodno već 15 godina živi sa drugom ženom u Beogradu. Izvor blizak pevaču i njegovoj supruzi ispričao je nove… »
Prve slike dženanove žene iz kuće u prijepolju: Evo u kakvom izdanju smo zatekli Samiru Lonačarević: Pevačev dom u kojem…

Prve slike dženanove žene iz kuće u prijepolju: Evo u kakvom izdanju smo zatekli Samiru Lonačarević: Pevačev dom u kojem…

Blic 15.04.2024
Dženan Lončarević pokrenuo je postupak za razvod braka, a njegova dugogodišnja supruga Samira Lončarević iznela je šokantne tvrdnje o njihovom odnosu. Naše ekipe otišle su danas u Prijepolje i posetile kuću Dženana Lončarevića u kojoj smo… »
Dženan Lonačerević progovorio o porodici: Ljudi su sve protumačili pogrešno, osmehom sam prikrivao tugu

Dženan Lonačerević progovorio o porodici: Ljudi su sve protumačili pogrešno, osmehom sam prikrivao tugu

Svet & Skandal 15.04.2024
Dženana Lončarević o porodici i teškim trenucima Pevač Dženan Lončarević odlučio je da stavi tačku na brak dug 25 godina, u kome je sa suprugom Samirom dobio dva sina o kojima nikada nije govorio. On je inače izbegavao da govori o svom… »
Dženan Lončarević se razvodi, a ovako je o privatnom životu pričao pre samo šest meseci

Dženan Lončarević se razvodi, a ovako je o privatnom životu pričao pre samo šest meseci

Dnevnik 15.04.2024
Pevač Dženan Lončarević razvodi se od supruge Samire sa kojom ima dvoje dece, nakon 25 godina braka. Naime, Dženan i Samira nisu se javno eksponirali, pa je ona za mnoge godinama bila prava misterija. Dženan je privatan život držao dalje od očiju… »
„Dženan hoće da me izbaci iz kuće, a stan u Beogradu je kupio na ime ljubavnice“: Šokantna ispovest supruge pevača

„Dženan hoće da me izbaci iz kuće, a stan u Beogradu je kupio na ime ljubavnice“: Šokantna ispovest supruge pevača

Dnevnik 15.04.2024
Dženan Lončarević podneo je u februaru ove godine zahtev za razvod braka od supruge Samire sa kojom je zvanično u zajednici proveo 25 godina i dovio dvoje dece. Popularni pevač podneo je tužbu upravo na rođendan svoje supruge. Za 18 godina koliko… »
„Dženan hoće da me izbaci iz kuće, a stan u Beogradu je kupio na ime ljubavnice“: Šokantna ispovest supruge pevača

„Dženan hoće da me izbaci iz kuće, a stan u Beogradu je kupio na ime ljubavnice“: Šokantna ispovest supruge pevača

Nova 15.04.2024
Dženan Lončarević podneo je u februaru ove godine zahtev za razvod braka od supruge Samire sa kojom je zvanično u zajednici proveo 25 godina i dovio dvoje dece. Popularni pevač podneo je tužbu upravo na rođendan svoje supruge. Za 18 godina koliko… »
Od žene traži samo jedno! Kažu da je Dženan spreman da se odrekne svega, ona tvrdi da hoće da je izbaci!

Od žene traži samo jedno! Kažu da je Dženan spreman da se odrekne svega, ona tvrdi da hoće da je izbaci!

Mondo 15.04.2024
Dženan Lončarević nakon 25 godina ljubavi odlučio je da stavi tačku na brak sa suprugom Samirom. Dženan Lončarević nakon 25 godina ljubavi odlučio je da stavi tačku na brak sa suprugom Samirom. Pevač Dženan Lončarević razvodi se posle 25… »
Šokantne optužbe supruge Dženana Lončarevića: Čula sam da je dobio dete sa ljubavnicom!

Šokantne optužbe supruge Dženana Lončarevića: Čula sam da je dobio dete sa ljubavnicom!

Svet plus 15.04.2024
Dženan Lončarević, razvodi se nakon 25 godina braka, a njegova supruga Samira odlučila je da iznese sve detalje njihovog braka u javnost. Iako do sada nije želela da se eksponira, Samira više ne želi da ćuti. Odlučila je javno da ispriča sve… »
Do Samire došle glasine da Dženan s ljubavnicom ima dete: 15 godina živi dvostruki život, evo kako žena reaguje: Čula…

Do Samire došle glasine da Dženan s ljubavnicom ima dete: 15 godina živi dvostruki život, evo kako žena reaguje: Čula…

Kurir 15.04.2024
Vest da se pevač Dženan Lončarević razvodi posle 25 godina braka od Samire, s kojom ima dvoje dece, šokirala je region. Kako prenose mediji, Dženan već 15 godina živi sa drugom ženom u Beogradu, a izvor blizak pevaču i njegovoj uskoro bivšoj… »
"Čula sam da je Dženan dobio dete sa ljubavnicom": Samira Lončarević iznela nove tvrdnje o pevaču i njihovom razvodu

"Čula sam da je Dženan dobio dete sa ljubavnicom": Samira Lončarević iznela nove tvrdnje o pevaču i njihovom razvodu

Blic 15.04.2024
Dženan Lončarević pokrenuo je postupak za razvod braka, a njegova dugogodišnja supruga Samira Lončarević iznela je jezive tvrdnje o njihovom odnosu. - Čula sam da je Dženan dobio dete sa tom ženom sa kojom živi, ali videla nisam. Dakle, to jeste… »
Čula sam da s ljubavnicom ima dete! Dženanova žena nije verovala da je 15 godina vodio dvostruki život

Čula sam da s ljubavnicom ima dete! Dženanova žena nije verovala da je 15 godina vodio dvostruki život

Mondo 15.04.2024
Bivša supruga Dženana Lončarevića istakla je da nije znala da pevač 15 godina ima ljubavnicu, kao i da je čula da je navodno dobio dete s njom. Bivša supruga Dženana Lončarevića istakla je da nije znala da pevač 15 godina ima ljubavnicu, kao i… »
Samira Lončarević otkrila: "Čula sam da je Dženan sa ljubavnicom dobio i dete"

Samira Lončarević otkrila: "Čula sam da je Dženan sa ljubavnicom dobio i dete"

B92 15.04.2024
Žena pevača Dženana Lončarevića, Samira Lončarević kaže da su do nje došle informacije da je njen muž dobio i dete sa ženom sa kojom paralelno živi već 15 godina. "Čula sam da je Dženan dobio dete sa tom ženom sa kojom živi, ali videla… »
Samira Lončarević za Telegraf: Čula sam da je Dženan sa ljubavnicom dobio i dete

Samira Lončarević za Telegraf: Čula sam da je Dženan sa ljubavnicom dobio i dete

Telegraf 15.04.2024
Još uvek zakonita supruga pevača ističe da je do nje došla informacija da njen muž ima dete sa ženom sa kojom živi dugi niz godina, iako je u braku 25. Samira Lončarević, žena pevača Dženana Lončarevića, za Telegraf.rs kaže da su do nje… »

Vesti dana »