Povezane vesti

"Ako je kriv, na***aće" Gastoz sedam dana u zatvoru na Tajlandu, oglasio se njegov otac - i devojka mu je tamo!

"Ako je kriv, na***aće" Gastoz sedam dana u zatvoru na Tajlandu, oglasio se njegov otac - i devojka mu je tamo!

Mondo 15.04.2024
Otac Nenada Marinkovića Gastoza otkrio da se čuje sa sinom. Otac Nenada Marinkovića Gastoza otkrio da se čuje sa sinom Nenad Marinković Gastoz, bivši rijaliti učesnik, i dalje je u zatvoru na Tajlandu, a sada se oglasio njegov otac Svetislav… »
"Evo me pijem pivo": Gastozov otac hladan kao špricer dok mu je sin u zatvoru: "Upala je racija i devojka mu je tamo"

"Evo me pijem pivo": Gastozov otac hladan kao špricer dok mu je sin u zatvoru: "Upala je racija i devojka mu je tamo"

Blic 15.04.2024
Otac repera i rijaliti učesnika Nenada Marinkovića Gastoza, Svetislav Sinđelić Đura, tvrdi da je njegov sin nevin i da će uskoro da bude pušten na slobodu iz zatvora u Tajlandu. - Evo me tu sam pijem pivo. Naravno da znam da mi je sin u zatvoru… »
Gastozov otac hladan kao špricer! Ne sekira se za sina što je završio u zatvoru u Tajlandu: Upala je racija, ako je kriv...

Gastozov otac hladan kao špricer! Ne sekira se za sina što je završio u zatvoru u Tajlandu: Upala je racija, ako je kriv...

Kurir 15.04.2024
Otac Nenada Marinkovića Gastoza Svetislav Sinđelić Đura tvrdi da je njegov sin nevin i da će uskoro da bude pušten na slobodu iz zatvora u Tajlandu. U razgovoru za Kurir reperov roditelj otkriva manje poznate detalje: - Evo me tu sam pijem pivo… »
"Dabome da mi je žao, ali nemam šta da brinem": Gastozov otac progovorio o sinu koji je u zatvoru u Tajlandu

"Dabome da mi je žao, ali nemam šta da brinem": Gastozov otac progovorio o sinu koji je u zatvoru u Tajlandu

Telegraf 15.04.2024
- Popodne ću da pokušam da ga dobijem. Imam ja poseban broj telefona. Tamo mu je valjda i devojka, pa nemam šta da brinem - objasnio je Gastozov otac. Svetislav Sinđelić Đuro prokomentarisao je to što mu je sin Nenad Marinković Gastoz uhapšen i u… »

Vesti dana »