Povezane vesti

"Ovo ne mora ništa da znači!" Odbojkaši Crvene zvezde vode protiv Partizana u finalu plej-ofa, ali upozoravaju

"Ovo ne mora ništa da znači!" Odbojkaši Crvene zvezde vode protiv Partizana u finalu plej-ofa, ali upozoravaju

Večernje novosti 15.04.2024
EUFORIJA je zabranjena u Zvezdi, malodušnost u Partizanu. Crveno-beli su svesni da moraju da zaborave pobedu u prvom meču finala plej-ofa Superlige za odbojkaše (3:0), a crno-beli da se trgnu ukoliko žele da odbrane krunu. Druga utakmica je u sredu… »
Zvezda ubedljiva protiv Partizana – Jevtić: Znao sam da imamo kvalitet da ih pobedimo

Zvezda ubedljiva protiv Partizana – Jevtić: Znao sam da imamo kvalitet da ih pobedimo

Sportski žurnal 15.04.2024
Crveno-beli slavili sa 3:0 u večitom derbiju. Ivica Jevtić, stručnjak Crvene zvezde ponovio je: - Iskreno, nisam očekivao baš 3:0 ali znao sam da imamo kvalitet da ih pobedimo! Ako je neka ekipa morala da pobedi u dugoj seriji, teškoj, ovaj rezultat… »
Zvezda vodi, Jevtić oprezan: Partizan je iskusna ekipa

Zvezda vodi, Jevtić oprezan: Partizan je iskusna ekipa

Sport klub 15.04.2024
Crvena zvezda je povela sa 1:0 u finalnoj seriji odbojkaškog plej-ofa, pošto je u nedelju na Banjici deklasirala Partizan i ostvarila pobedu od 3:0. Nakon meča treneri „večitih“, normalno, bili su u različitom raspoloženju. Ivica Jevtić… »

Vesti dana »