Povezane vesti

Nadal i zvanično potvrdio da će igrati u Barseloni: Umoran sam od priče o povredama, sutra izlazim na teren

Nadal i zvanično potvrdio da će igrati u Barseloni: Umoran sam od priče o povredama, sutra izlazim na teren

Danas pre 31 dana
Španski teniser Rafael Nadal obratio se novinarima u Barseloni i zvanično potvrdio da će se sutra igrati protiv Italijana Flavija Kobolija. Nadal je oko podneva odradio poslednji trening, a zatim se pojavio na konferenciji za medije. – Srećan sam… »
Nadal se konačno vraća na teren: Rafa je to i sam potvrdio – Došao sam ovde u poslednji čas! (video)

Nadal se konačno vraća na teren: Rafa je to i sam potvrdio – Došao sam ovde u poslednji čas! (video)

Hot sport pre 31 dana
Istakao je i da ne može da bude siguran kako će biti u ostatku sezone Jedan od najboljih tenisera svih vremena, Rafael Nadal se zvanično obratio novinarima uoči starta turnira u Barseloni. Bilo je strahovanja da bi njegovo pojavljivanje moglo da… »
Nadal: "Mogu da se takmičim, spreman sam"

Nadal: "Mogu da se takmičim, spreman sam"

Sportske.net pre 31 dana
Rafael Nadal je danas posle treninga koji je odradio pred turnir u Barseloni, govorio za medije. "Srećan sam što sam ovde, imam mnogo lepih sećanja na ovaj turnir. Dolazak ovde odlučen je u poslednji čas. Nedelja je bila pozitivna što se tiče… »
Nadal potvrdio: Spreman sam! VIDEO

Nadal potvrdio: Spreman sam! VIDEO

B92 pre 31 dana
Rafael Nadal se zvanično obratio novinarima uoči starta na turniru u Barseloni. Španac koji je u ovom gradu osvojio čak 12 titula, odradio je uspešan trening oko podneva, da bi se posle toga susreo sa novinarima. Bilo je strahovanja da bi njegovo… »

Vesti dana »

Ficu predstoji još jedna operacija

Ficu predstoji još jedna operacija

Politika pre 2 satajoš 70 povezanih
Izbo čoveka nasmrt

Izbo čoveka nasmrt

Politika pre 45 minutajoš 42 povezane