Povezane vesti

Džaferi: Severna Makedonija će glasati da Kosovo postane članica Saveta Evrope

Džaferi: Severna Makedonija će glasati da Kosovo postane članica Saveta Evrope

Politika 15.04.2024
PRIŠTINA - Premijer Severne Makedonije Talat Džaferi rekao je danas da će ta država sutra u Parlamentarnoj skupštini Saveta Evrope glasati za to da tzv. Kosovo bude primljeno u Savet Evrope. "Kao zemlja koja podržava Kosovo, mi smo dali sve… »
Nož u leđa Srbije Sramota! Komšije će glasati da Priština uđe u Savet Evrope

Nož u leđa Srbije Sramota! Komšije će glasati da Priština uđe u Savet Evrope

Alo 15.04.2024
Premijer Severne Makedonije je rekao da će Skoplje podržati Prištinu jer smatra da tzv. Kosovo i zemlje regiona "treba da budu članice svih međunarodnih organizacija" Premijer Severne Makedonije Taljat Džaferi rekao je da će ta država sutra u… »
Džaferi:Severna Makedonija će sutra glasati da Kosovo postane članica Saveta Evrope

Džaferi:Severna Makedonija će sutra glasati da Kosovo postane članica Saveta Evrope

IndeksOnline 15.04.2024
PRIŠTINA – Premijer Severne Makedonije Talat Džaferirekao je danas da će ta država sutra u Parlamentarnoj skupštini Saveta Evrope glasati za to da tzv. Kosovo bude primljeno u Savet Evrope. “Kao zemlja koja podržava Kosovo, mi smo dali sve… »
Džaferi: Severna Makedonija će sutra glasati da Kosovo postane članica Saveta Evrope

Džaferi: Severna Makedonija će sutra glasati da Kosovo postane članica Saveta Evrope

Euronews 15.04.2024
Premijer Severne Makedonije Talat Džaferi rekao je da će ta država sutra u Parlamentarnoj skupštini Saveta Evrope glasati za to da Kosovo bude primljeno u Savet Evrope. "Kao zemlja koja podržava Kosovo, mi smo dali sve instrukcije koje naši… »

Vesti dana »