Povezane vesti

Prvi kontraudar iz Banjaluke protiv pokušaja da se Srbima udari - anatema genocidnog naroda

Prvi kontraudar iz Banjaluke protiv pokušaja da se Srbima udari - anatema genocidnog naroda

Sputnik pre 30 dana
Usvajanjem izveštaja Međunarodne nezavisne komisije o događajima u Srebrenici između 1992. i 1995. u Narodnoj skupštini Republike Srpske 18. aprila, biće poslata jasna poruka, suprotna onoj koju bi poslala rezolucija koju bošnjački političari… »
Mere ka samostalnosti: U Banjaluci održan sastanak lidera stranaka vladajuće koalicije Srpske

Mere ka samostalnosti: U Banjaluci održan sastanak lidera stranaka vladajuće koalicije Srpske

Večernje novosti pre 30 dana
REPUBLIKA Srpska će kao odgovor na rezoluciju o Srebrenici pokrenuti postupak samostalnosti. Vladajuca koalicija RS foto SRNA I ponosan sam na odlučnost da sprovedemo te mere, istakao je Milorad Dodik, predsednik RS, nakon sastanka vladajuće koalicije… »
Dodik: Samostalnost Republike Srpske kao odgovor na rezoluciju o Srebrenici

Dodik: Samostalnost Republike Srpske kao odgovor na rezoluciju o Srebrenici

RTS pre 30 dana
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik istakao je da će Srpska, kao odgovor na rezoluciju o Srebrenici, sprovesti mere za ostvarenje samostalnosti. Dodik je rekao da je "elita bosanskih muslimana" rezolucijom o Srebrenici sebi dala ozbiljan "autogol"… »
Dodik: Pokrenućemo proces samostalnosti RS kao odgovor na Rezoluciju o Srebrenici

Dodik: Pokrenućemo proces samostalnosti RS kao odgovor na Rezoluciju o Srebrenici

Radio sto plus pre 30 dana
“Ponosan sam na odlučnost da sprovedemo ove mere u vezi s pitanjem samostalnosti” – rekao je Dodik novinarima posle sastanka članica vladajuće koalicije u RS. Ocenio je da je “elita bosanskih muslimana rezolucijom o Srebrenici sebi napravila… »
Dodik: Samostalnost kao odgovor na rezoluciju o Srebrenici

Dodik: Samostalnost kao odgovor na rezoluciju o Srebrenici

RTV pre 30 dana
BANJALUKA - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik istakao je danas da će Srpska, kao odgovor na rezoluciju o Srebrenici, pokrenuti postupak samostalnosti. "Ponosan sam na odlučnost da sprovedemo ove mere, po pitanju samostalnosti", istakao je Dodik… »
Dodik: Srpska će pokrenuti postupak samostalnosti kao odgovor na rezoluciju o Srebrenici

Dodik: Srpska će pokrenuti postupak samostalnosti kao odgovor na rezoluciju o Srebrenici

Sputnik pre 30 dana
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik istakao je da će Srpska, kao odgovor na rezoluciju o Srebrenici, pokrenuti postupak samostalnosti. Dodao je, da je elita bosanskih muslimana rezolucijom o Srebrenici, sebi napravila ozbiljan "auto-gol". Ističe… »
Dodik: RS će, kao odgovor na rezoluciju o Srebrenici, pokrenuti postupak samostalnosti

Dodik: RS će, kao odgovor na rezoluciju o Srebrenici, pokrenuti postupak samostalnosti

N1 Info pre 30 dana
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da će Republika Srpska, kao odgovor na rezoluciju o Srebrenici, pokrenuti postupak samostalnosti. Ponosan sam na odlučnost da sprovedemo mere po pitanju samostalnosti, rekao je Dodik na konferenciji… »
Dodik: Samostalnost Republike Srpske kao odgovor na rezoluciju o Srebrenici

Dodik: Samostalnost Republike Srpske kao odgovor na rezoluciju o Srebrenici

Euronews pre 30 dana
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik istakao je da će Srpska, kao odgovor na rezoluciju o Srebrenici, pokrenuti postupak samostalnosti. "Ponosan sam na odlučnost da sprovedemo ove mere, po pitanju samostalnosti", istakao je Dodik na konferenciji za… »
Dodik: Pokrenućemo proces samostalnosti RS kao odgovor na Rezoluciju o Srebrenici

Dodik: Pokrenućemo proces samostalnosti RS kao odgovor na Rezoluciju o Srebrenici

Novi magazin pre 30 dana
Predsednik Milorad Dodik je danas izjavio da će Republika Srpska pokrenuti postupak samostalnosti kao odgovor na rezoluciju o genocidu u Srebrenici. "Ponosan sam na odlučnost da sprovedemo ove mere u vezi s pitanjem samostalnosti" - rekao je Dodik… »
Dodik: Odgovor na rezoluciju o Srebrenici je samostalnost Republike Srpske

Dodik: Odgovor na rezoluciju o Srebrenici je samostalnost Republike Srpske

B92 pre 30 dana
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik istakao je da će Srpska, kao odgovor na rezoluciju o Srebrenici, sprovesti mere za ostvarenje samostalnosti. On je rekao da je "elita bosanskih muslimana" rezolucijom o Srebrenici sebi dala ozbiljan "autogol"… »
Samostalnost kao odgovor na rezoluciju o Srebrenici: Ovo su potezi koje će povući Republika Srpska

Samostalnost kao odgovor na rezoluciju o Srebrenici: Ovo su potezi koje će povući Republika Srpska

Večernje novosti pre 30 dana
PREDSEDNIK Republike Srpske Milorad Dodik istakao je danas da će Srpska, kao odgovor na rezoluciju o Srebrenici, pokrenuti postupak samostalnosti. Foto: GU Banjaluka - Ponosan sam na odlučnost da sprovedemo ove mere, po pitanju samostalnosti", istakao… »
Dodik najavio miting u Banjaluci sa ovom porukom: Ne možemo da živimo sa ovakvim Bošnjacima

Dodik najavio miting u Banjaluci sa ovom porukom: Ne možemo da živimo sa ovakvim Bošnjacima

Pravda pre 31 dana
Predsednin Republike Srpske Milorad Dodik pozvao je da u četvrtak, 18. aprila u Narodnoj skupštini Republike Srpske bude usvojen izveštaj Međunarodne komisije za Srebrenicu, a nakon toga i na prisustvo velikom mitingu srpskog naroda na Trgu Krajine u… »

Vesti dana »