Povezane vesti

Dodik izneo jasan stav Republike Srpske: Kao odgovor na rezoluciju o Srebrenici pokrenućemo postupak samostalnosti

Dodik izneo jasan stav Republike Srpske: Kao odgovor na rezoluciju o Srebrenici pokrenućemo postupak samostalnosti

Kurir 15.04.2024
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik oglasio se na Instagramu, ponavljajući jasan stav rukovodstva Srpske na eventualno donošenje rezolucije o Srebrenici. - Republika Srpska će kao odgovor na rezoluciju o Srebrenici pokrenuti postupak… »
(Foto) Dodik jasan: Kao odgovor na rezoluciju o Srebrenici pokrenućemo postupak samostalnosti Republike Srpske

(Foto) Dodik jasan: Kao odgovor na rezoluciju o Srebrenici pokrenućemo postupak samostalnosti Republike Srpske

Dnevnik 15.04.2024
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik oglasio se na Instagramu, ponavljajući jasan stav rukovodstva Srpske na eventualno donošenje rezolucije o Srebrenici. Republika Srpska će kao odgovor na rezoluciju o Srebrenici pokrenuti postupak samostalnosti… »
Dodik: RS će, kao odgovor na rezoluciju o Srebrenici, pokrenuti postupak samostalnosti

Dodik: RS će, kao odgovor na rezoluciju o Srebrenici, pokrenuti postupak samostalnosti

Nova 15.04.2024
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da će Republika Srpska, kao odgovor na rezoluciju o Srebrenici, pokrenuti postupak samostalnosti. Ponosan sam na odlučnost da sprovedemo mere po pitanju samostalnosti, rekao je Dodik na konferenciji… »
Dodik: Pokrenućemo proces samostalnosti RS kao odgovor na Rezoluciju o Srebrenici

Dodik: Pokrenućemo proces samostalnosti RS kao odgovor na Rezoluciju o Srebrenici

Beta 15.04.2024
Predsednik Milorad Dodik je danas izjavio da će Republika Srpska pokrenuti postupak samostalnosti kao odgovor na rezoluciju o genocidu u Srebrenici. "Ponosan sam na odlučnost da sprovedemo ove mere u vezi s pitanjem samostalnosti" - rekao je Dodik… »
Dodik: RS će pokrenuti postupak samostalnosti, kao odgovor na rezoluciju o Srebrenici

Dodik: RS će pokrenuti postupak samostalnosti, kao odgovor na rezoluciju o Srebrenici

Radio 021 15.04.2024
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da će Republika Srpska, kao odgovor na rezoluciju o Srebrenici, pokrenuti postupak samostalnosti. "Ponosan sam na odlučnost da sprovedemo mere po pitanju samostalnosti", rekao je Dodik. "Genocid u… »

Vesti dana »