Povezane vesti

Čović otkrio šta je glavni problem sezone: "Zbog ovoga je sve počelo..."

Čović otkrio šta je glavni problem sezone: "Zbog ovoga je sve počelo..."

Telegraf 15.04.2024
Mnogo nepredviđenih okolnosti tokom sezone... Gost emisije "U obruču" ovog ponedeljkaje predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović koji je govori o brojnim košarkaškim temama. Između ostalog, Čović se dotakao i same sezone. Tako, otkrio je glavne… »
Čovićeva poruka upozorenja za Sferopulosa i sportski sektor: "Ako loše biraju, onda bivaju smenjeni"

Čovićeva poruka upozorenja za Sferopulosa i sportski sektor: "Ako loše biraju, onda bivaju smenjeni"

Telegraf 15.04.2024
Sportski sektor bio je zadužen za pojačanja. Gost emisije "U obruču" ovog ponedeljkaje predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović koji je govori o brojnim košarkaškim temama. Čović je govorio o brojnim temama, a jedna od njih je bila i dovođenje… »
Zvezda dobija veliko pojačanje za nastavak ABA lige

Zvezda dobija veliko pojačanje za nastavak ABA lige

Telegraf 15.04.2024
Povreda je prošlost. Gost emisije "U obruču" ovog ponedeljkaje predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović koji je govori o brojnim košarkaškim temama, a jedna od njih bili su i mladi igrali. Prvi čovek crveno-belih objasnio je na koji način je tekla… »
Brutalna poruka Čovića za deo navijača: "Neću da trpim silovanje mediokriteta koji dolaze na utakmice"

Brutalna poruka Čovića za deo navijača: "Neću da trpim silovanje mediokriteta koji dolaze na utakmice"

Telegraf 15.04.2024
Prvi čovek crveno-belih do detalja anlizirao jednu od situacija u kojoj klub ije mogao da zadrži igrače. Gost emisije "U obruču" ovog ponedeljkaje predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović. Prvi čovek crveno-belih anlizirao je sezonu, a, između… »
Čović o porazu od Efesa: "Pola je tražilo da izgubimo, pola da pobedimo, ali dok sam ja u upravi..."

Čović o porazu od Efesa: "Pola je tražilo da izgubimo, pola da pobedimo, ali dok sam ja u upravi..."

Telegraf 15.04.2024
Prvi čovek crveno-belih je istakao da njegov tim uvek ide na pobedu. Gost emisije "U obruču" ovog ponedeljkaje predsednik Crvene zvezde Nebojša Čović koji je govori o brojnim košarkaškim temama. Između ostalog, Čović se dotakaoi poslednjeg meča… »

Vesti dana »