Povezane vesti

Kenedi: Odbio sam ponudu Trampovih emisara da budem njegov potpredsednik

Kenedi: Odbio sam ponudu Trampovih emisara da budem njegov potpredsednik

Politika 15.04.2024
Nezavisni kandidat za predsednika SAD Robert Kenedi Mlađi saopštio je danas je odbio ponudu saradnika republikanskog kandidata Donalda Trampa da bude njegov kandidat za potpredsednika. „Predsednik Tramp me naziva ultralevičarskim radikalom. Ja sam… »
Kenedi tvrdi da mu je Tramp nudio potpredsedničko mesto "Zna on ko može da ga pobedi"

Kenedi tvrdi da mu je Tramp nudio potpredsedničko mesto "Zna on ko može da ga pobedi"

Dnevnik 15.04.2024
Nezavisni kandidat za predsednika SAD Robert Kenedi Mlađi saopštio je danas je odbio ponudu saradnika republikanskog kandidata Donalda Trampa da bude njegov kandidat za potpredsednika. "Predsednik Tramp me naziva ultralevičarskim radikalom. Ja sam… »
"Odbio sam, neću da budem njegov potpredsednik"

"Odbio sam, neću da budem njegov potpredsednik"

B92 15.04.2024
Nezavisni kandidat za predsednika SAD Robert Kenedi Mlađi saopštio je danas je odbio ponudu saradnika republikanskog kandidata Donalda Trampa da bude njegov kandidat za potpredsednika. "Predsednik Tramp me naziva ultralevičarskim radikalom. Ja sam… »
Kenedi: Odbio sam ponudu Trampovih emisara da budem njegov potpredsednik

Kenedi: Odbio sam ponudu Trampovih emisara da budem njegov potpredsednik

Euronews 15.04.2024
Nezavisni kandidat za predsednika SAD Robert Kenedi Mlađi saopštio je danas je odbio ponudu saradnika republikanskog kandidata Donalda Trampa da bude njegov kandidat za potpredsednika. "Predsednik Tramp me naziva ultralevičarskim radikalom. Ja sam… »

Vesti dana »