Povezane vesti

Ćerka Harisa Džinovića se oglasila: Roditelji su joj se razveli, a jasno je šta joj je potrebno (foto)

Ćerka Harisa Džinovića se oglasila: Roditelji su joj se razveli, a jasno je šta joj je potrebno (foto)

Blic 16.04.2024
Modna kreatorka Melina Džinović nedavno se razvela od poznatog folkera Harisa Džinovića, sa kojim je više od dve decenije bila u ljubavi, a oko 10 godina u braku. Đina Džinović je isprva bila u dobrim odnosima sa majkom, pa ju je posećivala u… »
Haris Džinović pije alkohol nasred ulice nakon razvoda od Meline: „Samo kamen ne bi zaplakao“

Haris Džinović pije alkohol nasred ulice nakon razvoda od Meline: „Samo kamen ne bi zaplakao“

Nova 16.04.2024
Vest o razvodu pevača Harisa Džinovića i modne kreatorke Meline iznenadila je sve, a nakon saopštenja o razvodu popularni pevač više puta nalazio se u centru pažnje javnosti zbog svojih izjava i postupaka. Haris Džinović je u više navrata… »
(Video): Usred razvoda od Meline, Haris Džinović uhvaćen nasred ulice Svi komentarišu ono što pevač radi u centru grada

(Video): Usred razvoda od Meline, Haris Džinović uhvaćen nasred ulice Svi komentarišu ono što pevač radi u centru grada

Blic 16.04.2024
Kao bomba odjeknula je vest da se Haris Džinović nakon više od dve decenije ljubavi s Melinom razvodi. Džinović je u više navrata pričao o svom životu i rastanku sa Melinom, a sada je pevač uhvaćen kako nasred ulice pije alkohol. Naime, na… »
Harisova ćerka pokazala šta je njena majka napustila: Đina prekinula kontakt sa mamom i snima se za mreže, Melina priznaje…

Harisova ćerka pokazala šta je njena majka napustila: Đina prekinula kontakt sa mamom i snima se za mreže, Melina priznaje…

Blic 16.04.2024
Modna dizajnerka Melina Džinović nedavno se brzopotezno razvela od poznatog folkera Harisa Džinovića, sa kojim je više od dve decenije bila u ljubavi, a oko 10 godina u braku. Đina Džinović je prvobitno bila u dobrim odnosima sa majkom, pa ju je… »
"Nisam kao neki koji pljuju porodicu i decu" Poznati pevač "udario" na harisa džinovića zbog meline: "Jako ružno, ja i moja…

"Nisam kao neki koji pljuju porodicu i decu" Poznati pevač "udario" na harisa džinovića zbog meline: "Jako ružno, ja i moja…

Blic 15.04.2024
Haris i Melina Džinović, jedan od naših najpoznatijih estradnih parova, rešili su da stave tačku na svoj brak i da se posle 22 godine ljubavi razvedu. Emotivnu vezu započeli još 2002. godine i dobili dvoje dece, sina Kana i ćerku Đinu, u bračne… »
"Sve ovo je rezultat toga kakav je Haris prema meni godinama unazad": Melina je zauvek raskrstila sa pevačem, a nije ni…

"Sve ovo je rezultat toga kakav je Haris prema meni godinama unazad": Melina je zauvek raskrstila sa pevačem, a nije ni…

Blic 15.04.2024
Modna dizajnerka Melina Džinović ekspresno se razvela od poznatog folkera Harisa Džinovića, sa kojim je više od dve decenije bila u ljubavi, a 10 godina u braku. Melina je u intervjuima stalno govorila koliko joj znači Harisova podrška, dok sada o… »

Vesti dana »