Povezane vesti

U jeku razvoda od Dženana, Samira novim potezom napravila haos na mrežama! Skockala se pa sve objavila, sada ovako izgleda

U jeku razvoda od Dženana, Samira novim potezom napravila haos na mrežama! Skockala se pa sve objavila, sada ovako izgleda

Kurir pre 29 dana
Dženan Lončarević pokrenuo je postupak za razvod braka, a njegova dugogodišnja supruga Samira Lončarević iznela je šokantne tvrdnje o njihovom odnosu. Ekipa Kurira otišla je u Prijepolje i posetila kuću Dženana Lončarevića, a Samira je danas… »
Oglasio se Dženan Lončarević: Evo šta je odgovorio na pitanje o razvodu!

Oglasio se Dženan Lončarević: Evo šta je odgovorio na pitanje o razvodu!

Svet plus pre 30 dana
Dženan Lončarević, razvodi se nakon 25 godina braka od supruge Samire, koju javnost nije imala priliku da upozna sve do sada. Popularni pevač, prvi put otkako se pojavila vest da se razvodi, nastupao je u jednom beogradskom klubu, zbog čega je i pred… »
"Ne bih to dozvolila" Dženanova supruga u jeku razvoda se smeje, potpuno smirena poručila samo jedno

"Ne bih to dozvolila" Dženanova supruga u jeku razvoda se smeje, potpuno smirena poručila samo jedno

Mondo pre 30 dana
Još uvek zakonita supruga Dženana Lončarevića oglasila se još jednom za domaće medije. Još uvek zakonita supruga Dženana Lončarevića oglasila se još jednom za domaće medije. Popularni pevač Dženan Lončarević vešto je krio suprugu Samiru… »
"Ja to ne bih dozvolila" Dženanova žena u jeku razvoda potpuno smirena, čak se i smeje... Samira ipak poručila samo jedno

"Ja to ne bih dozvolila" Dženanova žena u jeku razvoda potpuno smirena, čak se i smeje... Samira ipak poručila samo jedno

Kurir pre 30 dana
Pevač Dženan Lončarević pokrenuo je postupak za razvod braka, o čemu bruji ceo region. Njegova dugogodišnja supruga Samira Lončarević iznela je šokantne tvrdnje o njihovom odnosu, a sad je rekla da će sve, kad dođe vreme, i detaljno ispričati… »
(Video) "ja to ne bih dozvolila": Posetili smo Dženanovu ženu u Prijepolju u jeku razvoda, zgodna Samira poručuje…

(Video) "ja to ne bih dozvolila": Posetili smo Dženanovu ženu u Prijepolju u jeku razvoda, zgodna Samira poručuje…

Blic pre 30 dana
Poznati pevač Dženan Lončarević pokrenuo je postupak za razvod braka, o čemu bruji ceo region. Njegova dugogodišnja supruga, zgodna Samira Lončarević, iznela je šokantne tvrdnje o njihovom odnosu, a sad smo je posetili u Prijepolju, u kući u… »
"Dobro veče, kako ste? Ja sam super!" Dženan prvi put u javnosti nakon vesti o razvodu i ljubavnici - evo šta sve vreme…

"Dobro veče, kako ste? Ja sam super!" Dženan prvi put u javnosti nakon vesti o razvodu i ljubavnici - evo šta sve vreme…

Blic pre 31 dana
Dženan Lončarević pokrenuo je postupak za razvod braka, o čemu se naširoko priča i piše. Njegova dugogodišnja supruga Samira Lončarević iznela je šokantne tvrdnje o njihovom odnosu, a naša ekipa ga je uhvatila malo pred večerašnji nastup u… »

Vesti dana »