Povezane vesti

Lesor: Zvezda i Partizan - nije ista emocija VIDEO

Lesor: Zvezda i Partizan - nije ista emocija VIDEO

B92 pre 30 dana
Bivši centar Partizana Matijas Lesor je gostovao u podkastu kod Čime Monekea, govorio je o emocijama u crno-belom dresu. Lesor je dve sezone nosio crno-beli dres, a veoma brzo je ušao u srce svih navijača Partizana. Objasnio je kako je postao… »
Sferopulos "poslao" Lesora u Partizan VIDEO

Sferopulos "poslao" Lesora u Partizan VIDEO

B92 pre 30 dana
Bivši centar Partizana Matijas Lesor je u podkastu kod Čime Monekea, košarkaša Baskonije govorio o tome kako je obukao crno-beli dres. Lesor je istakao kako na početku nije želeo da prihvati ponudu Partizana, već je želeo da ostane u Evroligi. On… »
"Vraćam se u Beograd, igraću za Željka"! Matijas Lesor bacio u delirijum navijače Partizana, ali i prozvao trenera Zvezde…

"Vraćam se u Beograd, igraću za Željka"! Matijas Lesor bacio u delirijum navijače Partizana, ali i prozvao trenera Zvezde…

Večernje novosti pre 30 dana
Matijas Lesor postao je brzo miljenik navijača Partizana, iako je pre toga nastupao za Crvenu zvezdu. FOTO: M. Vukadinović Francuz je tokom gostovanja kod Čime Monekea, košarkaša Baskonije, objasnio zbog čega je zavoleo crno-bele. U novoj epizodi… »
Lesor otkrio zbog čega je zavoleo „grobare“: „Pogledao sam oko sebe, trener je plakao, kapiten je plakao…“ VIDEO

Lesor otkrio zbog čega je zavoleo „grobare“: „Pogledao sam oko sebe, trener je plakao, kapiten je plakao…“ VIDEO

Nova pre 30 dana
Matijas Lesor postao je brzo miljenik navijača Partizana, iako je pre toga nastupao za Crvenu zvezdu. Francuz je tokom gostovanja kod Čime Monekea, košarkaša Baskonije, objasnio zbog čega je zavoleo crno-bele. Lesor je sa Partizanom zamalo stigao do… »
Trener zvezde zaslužan za lesorov dolazak u Partizan: Velika ispovest Matijasa Lesora! (video)

Trener zvezde zaslužan za lesorov dolazak u Partizan: Velika ispovest Matijasa Lesora! (video)

Hot sport pre 30 dana
Evo kako je došlo do neraskidive veze. Čima Moneke je praktično najveća multimedijalna zvezda Evrolige, a u svom podkastu je poznat po tome što je već imao sijaset sjajnih gostiju. Gost nove epizode potkasta bio je Matijas Lesor, a Francuz je… »
Pogledam u žoca, a on plače! Toga nema u zvezdi! Lesor objasnio zašto je Partizan drugačiji od svih

Pogledam u žoca, a on plače! Toga nema u zvezdi! Lesor objasnio zašto je Partizan drugačiji od svih

Mondo pre 30 dana
Matijas Lesor govorio je o svojoj ljubavi prema Partizanu i odnosu sa Grobarima. Matijas Lesor govorio je o svojoj ljubavi prema Partizanu i odnosu sa Grobarima. Dolazak supruge Matijasa Lesora na meč Partizana i Valensije u 34. kolu Evrolige dovoljno… »
Sve je počelo kada smo izgubili derbi... Lesor otkrio dve tajne: Tada sam zavoleo Partizan, a u klub me je "poslao" trener…

Sve je počelo kada smo izgubili derbi... Lesor otkrio dve tajne: Tada sam zavoleo Partizan, a u klub me je "poslao" trener…

Kurir pre 30 dana
Matijas Lesor za kratko vreme postao je ljubimac navijača Partizana, a i pored toga što je otišao iz Beograda i dalje je u srcima Grobara. Francuz je, gostujući u podkastu kod Čime Monekea, otkrio kada mu je crno-bela boja ušla u srce. - Čoveče… »
Lesor otkrio kako je postao Grobar: "Sve je počelo od meča sa Zvezdom, izgubili smo, trener je plakao..."

Lesor otkrio kako je postao Grobar: "Sve je počelo od meča sa Zvezdom, izgubili smo, trener je plakao..."

Telegraf pre 30 dana
On se podsetio toga, ali, rekao je da je tada napravljen i preokret u njegovoj karijeri. Kada je Matijas Lesor stigao u Crvenu zvezdu, bio je potpuni anonimus, a dobio je priliku da zaigra na visokom nivou. Ipak, nije se najbolje snašao, potom ga je put… »
Teška ispovest Matijasa Lesora: "Bio sam loš dečak, na pogrešnom putu... Ovaj čovek mi je spasio život!"

Teška ispovest Matijasa Lesora: "Bio sam loš dečak, na pogrešnom putu... Ovaj čovek mi je spasio život!"

Telegraf pre 30 dana
Francuz se dotakao svojih košarkaških početaka. Kada je stigao u Partizan, Matijas Lesor nije bio ni približno na nivou na kom je sad. Reklo bi se da su upravo crno-beli uspeli da ga izvuku na pravi put, da od njega stvore jednog od najboljih centara… »

Vesti dana »