Povezane vesti

Izrael naciljao iranska nuklearna postrojenja? Agencija za atomsku energiju UN zabrinuta, Teheran preti "bolnim odgovorom"

Izrael naciljao iranska nuklearna postrojenja? Agencija za atomsku energiju UN zabrinuta, Teheran preti "bolnim odgovorom"

Kurir pre 30 dana
Međunarodna agencija za atomsku energiju (IAEA) izrazila je zabrinutost u vezi sa mogućim izraelskim ciljanjem nuklearnih postrojenja. BBC prenosi da je Rafael Grosi, generalni direktor IAEA izjavio da je Iran u nedelju zatvorio nuklearna postrojenja iz… »
Grosi: Zabrinut sam da bi Izrael mogao da gađa iranske nuklearne objekte

Grosi: Zabrinut sam da bi Izrael mogao da gađa iranske nuklearne objekte

Politika pre 30 dana
BEČ – Direktor Međunarodne agencije za atomsku energiju (IAEA) Rafael Grosi izjavio je da je zabrinut da bi Izrael mogao da gađa iranske nuklearne objekte, ali je dodao i da će se inspekcije IAEA u iranskim nukelarkama danas nastaviti. Grosi je, na… »
Šefa IAEA brine mogući napad Izraela na iranske nuklearne pogone

Šefa IAEA brine mogući napad Izraela na iranske nuklearne pogone

Al Jazeera pre 30 dana
Izraelski vojni vrh u ponedjeljak je upozorio da će odgovoriti na iranski napad raketama i dronovima tokom vikenda. Čelnik UN-ove agencije za nuklearni nadzor Rafael Grossi rekao je kako je zabrinut zbog mogućnosti napada Izraela na iranska nuklearna… »
Grosi: Zabrinut sam da bi Izrael mogao da gađa iranske nuklearne objekte

Grosi: Zabrinut sam da bi Izrael mogao da gađa iranske nuklearne objekte

RTV pre 30 dana
BEČ - Direktor Međunarodne agencije za atomsku energiju (IAEA) Rafael Grosi izjavio je da je zabrinut da bi Izrael mogao da gađa iranske nuklearne objekte, ali je dodao i da će se inspekcije IAEA u iranskim nuklearkama danas nastaviti. Grosi je, na… »
IAEA: zabrinuta da bi Izrael mogao da gađa iranske nuklearne objekte: Teheran u nedelju zatvorio postrojenja

IAEA: zabrinuta da bi Izrael mogao da gađa iranske nuklearne objekte: Teheran u nedelju zatvorio postrojenja

Blic pre 30 dana
Direktor Međunarodne agencije za atomsku energiju (IAEA) Rafael Grosi izjavio je da je zabrinut da bi Izrael mogao da gađa iranske nuklearne objekte, ali je dodao i da će se inspekcije IAEA u iranskim nukelarkama danas nastaviti. Grosi je, na pitanje… »
Šef IAEA-e zabrinut zbog mogućnosti napada Izraela na iranska nuklearna postrojenja

Šef IAEA-e zabrinut zbog mogućnosti napada Izraela na iranska nuklearna postrojenja

SEEbiz pre 30 dana
LONDON - Čelnik UN-ove agencije za nuklearni nadzor Rafael Grossi u ponedjeljak je rekao da je zabrinut oko mogućnosti napada Izraela na iranska nuklearna postrojenja, no i da će se inspekcije tih postrojenja nastaviti u utorak. Izraelski vojni vrh u… »

Vesti dana »