Povezane vesti

Svet se smeje hrvatu: Nema ko ne gleda ovaj snimak (video)

Svet se smeje hrvatu: Nema ko ne gleda ovaj snimak (video)

Večernje novosti pre 31 dana
Hrvatska i te kako ume da "pokaže zube" u fudbalu, čak i tradicionalnim svetskim silama u tom sportu, ali - ima ona i svoje tragičare, kojima se svet smeje. FOTO: Tanjug/AP Jedan od njih je, bar na početku ove sedmice, i Ante Budimir. Iskusni… »
Hrvatu se smeje svet, posle komičnog penala (video)

Hrvatu se smeje svet, posle komičnog penala (video)

Sportski žurnal pre 31 dana
Ante Budimir glavni krivac za poraz Osasune od Valensije. Valensija je u sinoćnjem meču savladala Osasunu u gostima sa 1:0 zahvaljujući Anti Budimiru. Hrvat je u 90+7. minutu s bele tačke preuzeo odgovornost i obrukao! Silovito je krenuo ka lopti… »
"Triput me molio za oproštaj - nemam mu šta oprostiti" VIDEO

"Triput me molio za oproštaj - nemam mu šta oprostiti" VIDEO

B92 pre 31 dana
Napadač Osasune Ante Budimir (32) je zvezda društvenih mreža nakon jednog od najgore izvedenih penala u istoriji. Drugi strelac španske LaLige sa 16 golova, koliko ima i Realov superstar Džud Belingem, obrukao se u porazu Osasune od Valensije na svom… »
Ceo svet se smeje hrvatu! Šta je on hteo da uradi ni sam ne zna!? (video)

Ceo svet se smeje hrvatu! Šta je on hteo da uradi ni sam ne zna!? (video)

Večernje novosti pre 31 dana
ŠTA uradi, crni ANTE? Foto: EPA Hrvatski napadač Ante Budimir igra najbolju sezonu u karijeri jer je drugi strelac španske La lige sa 16 golova (toliko ima i Belingem, jedan više dao je Dovbik i Đirone), međutim, prethodne večeri se obrukao… »
Hrvatski napadač se jeste obrukao iz penala, ali je posle utakmice nađeno da su mu slomljena tri rebra (VIDEO)

Hrvatski napadač se jeste obrukao iz penala, ali je posle utakmice nađeno da su mu slomljena tri rebra (VIDEO)

Danas pre 31 dana
U poslednjoj utakmici 31. kola španskog fudbalskog prvenstva Valensija je kao gost savladala Osasunu sa 1:0 golom portugalskog napadača Andrea Almeide u 18. minutu. Domaćin je imao kolosalnu priliku da uzme bod na izdisaju meča. Njegov najubojitiji… »
Hrvatu se smeje cela planeta! Da li je ovo najgori penal u istoriji fudbala? (video)

Hrvatu se smeje cela planeta! Da li je ovo najgori penal u istoriji fudbala? (video)

Mondo pre 31 dana
Ante Budimir je imao šansu da sa penala donese bod svojoj Osasuni, ali je šutirao očajno. Ante Budimir je imao šansu da sa penala donese bod svojoj Osasuni, ali je šutirao očajno. Hrvatski napadač Ante Budimir igra najbolju sezonu u karijeri jer je… »

Vesti dana »