Povezane vesti

Dara ne prestaje da izaziva JK! Bubamara se uslikala sa Cecom, obasipa je poljupcima, a svi komentarišu ovo

Dara ne prestaje da izaziva JK! Bubamara se uslikala sa Cecom, obasipa je poljupcima, a svi komentarišu ovo

Kurir 16.04.2024
Nakon što je jutros Jelena Karleuša žestoko odgovorila Dari Bubamari koja je istakla da JK novim albumima nije uspela da donese svetski zvuk na našu scenu, pa ju je nazvala “Kara-dojkom”, a zatim i da je “prosto bizarno da priča o Đorđini… »
Komentarišem svetske zvezde, a ne radojku! JK nikad brutalnije o koleginici: "Ne treba da me izaziva"

Komentarišem svetske zvezde, a ne radojku! JK nikad brutalnije o koleginici: "Ne treba da me izaziva"

Mondo 16.04.2024
Jelena Karleuša jasno i glasno stavila do znanja Dari Bubamari kako stvari stoje u njihovom odnosu. Jelena Karleuša jasno i glasno stavila do znanja Dari Bubamari kako stvari stoje u njihovom odnosu. Jelena Karleuša i Dara Bubamara godinama imaju… »
Karleuša urnisala Daru! Surovo udarila na bivšu prijateljicu: Ne navlačite Radojku gde je klizavo za kopita

Karleuša urnisala Daru! Surovo udarila na bivšu prijateljicu: Ne navlačite Radojku gde je klizavo za kopita

Mondo 16.04.2024
Jelena Karleuša žestoko je udarila na koleginicu i bivšu prijateljicu Daru Bubamaru. Jelena Karleuša žestoko je udarila na koleginicu i bivšu prijateljicu Daru Bubamaru. Dara Bubamara bila je gošća jednog podkasta u kom je udarila na Harisa… »
JK na svoj prljav način urnisala daru bubamaru: Ne navlačite Radojku tamo gde je klizavo za kopita! Žestoko!

JK na svoj prljav način urnisala daru bubamaru: Ne navlačite Radojku tamo gde je klizavo za kopita! Žestoko!

Kurir 16.04.2024
Jelena Karleuša žestoko je odgovorila na nove prozivke Dare Bubamare, koja je gostujući u jednom podkastu istakla da JK sa novim albumom nije uspela donese svetski zvuk u Srbiju sa novim albumima “Alfa” i “Omega. - Svi znamo da nije - rekla je… »
Balvančina, glavu bih mu otkinula! Dara surovo o Slobi: Ko se ogrešio o mene nije dobro prošao!

Balvančina, glavu bih mu otkinula! Dara surovo o Slobi: Ko se ogrešio o mene nije dobro prošao!

Mondo 16.04.2024
Dara Bubamara još jedno je žestoko udarila na Slobu Radanovića nakon što joj je kako tvrdi ukrao pesmu. Dara Bubamara još jedno je žestoko udarila na Slobu Radanovića nakon što joj je kako tvrdi ukrao pesmu. Nakon jednog gostovanja Slobodana… »

Vesti dana »