Povezane vesti

„Gledam ga, a celo lice mu je krvavo“: Dara Bubamara gađala flašom u glavu gosta na veselju, a onda je prostački opisala…

„Gledam ga, a celo lice mu je krvavo“: Dara Bubamara gađala flašom u glavu gosta na veselju, a onda je prostački opisala…

Nova pre 29 dana
Pevačica Dara Bubamara ispričala za incident koji se dogodio na jednom njenom nastupu, kada je na romskoj svadbi ušla u sukob sa organizatorom veselja, a onda ga i gađala flašom u glavu. Video kruži društvenim mrežama. „Radila sam jednu romsku… »
Procurio snimak sa romske svadbe: Ovako je Dara Bubamara izgubila živce i gađala flašom organizatora veselja (video)

Procurio snimak sa romske svadbe: Ovako je Dara Bubamara izgubila živce i gađala flašom organizatora veselja (video)

Kurir pre 29 dana
Pevačica Dara Bubamara ispričala za incident koji se dogodio na jednom njenom nastupu, a snima sa te romske svadbi gde je ušla u sukob sa organizatorom veselja i gde ga je u naletu besa gađala flašom pojavio se na društvenim mrežama. - Radila sam… »
„Gađala sam ga flašom, moji muzičari su pobeleli“: Dara Bubamara o incidentu sa romske svadbe VIDEO

„Gađala sam ga flašom, moji muzičari su pobeleli“: Dara Bubamara o incidentu sa romske svadbe VIDEO

Nova pre 30 dana
Pevačica Dara Bubamara važi za osobu bez dlake na jeziku, a jedan njen postupak privukao je dosta pažnje. Naime, ona je svojevremeno pevala na jednom romskom veselju, a onda je došlo do incidenta, što je Dara do detalja prepričala. „Radila sam… »
(Video) "gađala sam ga flašom, moji muzičari su pobeleli": Dara Bubamara napravila haos na nastupu, isplivao snimak…

(Video) "gađala sam ga flašom, moji muzičari su pobeleli": Dara Bubamara napravila haos na nastupu, isplivao snimak…

Blic pre 30 dana
Pevačica Dara Bubamara poznata je po svom temperamentu i britkom jeziku, a jednom prilikom je pevačica ispričala za incident koji se dogodio na jednom njenom nastupu. Kako je Dara ispričala, ona je pevala na romskoj svadbi gde je ušla u sukob sa… »

Vesti dana »