Povezane vesti

Potukla sam se zbog Cece! Anastasiji tada pao mrak na oči: Udarala sam je, preplavio me je bes

Potukla sam se zbog Cece! Anastasiji tada pao mrak na oči: Udarala sam je, preplavio me je bes

Mondo 16.04.2024
Anastasija Ražnatović ispričala je kako se zbog majke Svetlane Cece Ražnatović potukla u školi. Anastasija Ražnatović ispričala je kako se zbog majke Svetlane Cece Ražnatović potukla u školi. Pevačica Anastasija Ražnatović je dete poznatih… »
Anastasija Ražnatović: Zbog mame sam se potukla u školi!

Anastasija Ražnatović: Zbog mame sam se potukla u školi!

Svet plus 16.04.2024
Anastasija Ražnatović, gostujući u jednoj emisiji otvorila je dušu i otkrila da se zbog svoje mame Cece, jednom potukla u školi. U emisiji "Preživeli", Anastasija je opisala jedan od svojih najtežih trenutaka tokom odrastanja, kada je pevačica… »
"Potukla sam se u školi zbog mame": Anastasiji Ražnatović je tada pao mrak na oči: "Ceca nas je sklonila na Kipar"

"Potukla sam se u školi zbog mame": Anastasiji Ražnatović je tada pao mrak na oči: "Ceca nas je sklonila na Kipar"

Blic 16.04.2024
Muzička zvezda Anastasija Ražnatović, otvorila je dušu i govorila o najtežim i najlepšim trenucima iz detinjstva, te otkrila da se zbog majke prvi i poslednji put potukla u školi. - Sećam se školskih dana tada, kada je mama bila kod kuće sa… »
"Pobila sam se u školi zbog mame cece" Anastasiji Ražnatović pao mrak na oči: Rekla mi je za tu nanogicu

"Pobila sam se u školi zbog mame cece" Anastasiji Ražnatović pao mrak na oči: Rekla mi je za tu nanogicu

Kurir 16.04.2024
Muzička zvezda Anastasija Ražnatović, otvorila je dušu i govorila o najtežim i najlepšim trenucima iz detinjstva, te otkrila da se zbog majke prvi i poslednji put potukla u školi. - Sećam se školskih dana tada, kada je mama bila kod kuće sa… »

Vesti dana »